Ankara Gsm Kütüphane Taşıma Firması

Kütüphane Taşıma | Ankara Evden Eve Nakliyat GsmNakliyat.com

Kütüphane, kitap ve benzeri materyallerin bir arada toplandığı özel alanlardır. Kütüphane taşımacılığı da bu yüzden özel olarak profesyoneller tarafından yapılması gerekir.

Kütühane taşıma

Kütüphane taşımacılığı deneyim ve profesyonellik gerektiren bir taşıma biçimidir. Kütüphane taşımacılığı gerçekleştirmeden önce ilk olarak taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır. Daha sonra kurumun talepleri doğrultusunda planlamaya başlanır. Fiyatlandırma türü de taşınılacak malzemenin durumuna göre belirlenir. Kütüphane nakliyesi sırasında taşıma sistematiğinin oluşturulması son derece önemli konulardan bir tanesidir. Tüm çalışanlar belirlenen iş planı doğrultusunda hareket etmektedir. Kitap ve Belgeler özel kasalarda taşınmaktadır. Nadide eserler içinse özel taşıma planı oluşturulur.

Kütüphane rafları tek parça haline taşınamayacak durumda bulunuyorsa uzman marangozlar tarafından sökülür ve monte edilir. Eşyaların istifi ve doğru dağıtımı için etiket kullanılır.

Kütüphane Taşıma Hizmetleri

İnternet çağına girmemize rağmen kütüphaneler hayatımızda önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Her kütüphane içerisinde binlerce kitap yer almaktadır. Çeşitli nedenlerle taşınma ihtiyacı duyan kütüphanelere bu alanda profesyonel firmaların el atması gerekir. Bu tür özel alanlarda mutlaka taşıma planları oluşturulmalıdır.

Bir çok kitabın sıralı olduğu kütüphanelerde taşınma sırasında en ufak bir karışıklık işlerin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle kütüphane taşıma işinde ihtiyaç sahiplerinin doğru firmayı tercih etmeleri gerekir.

Kütüpane Nakliyesi

Kütüphane Eşyaları Nasıl Taşınır?

Kütüphane taşımacılığında taşımacılığında da en önemli konulardan bir tanesidir ambalajlamadır. Aksi durumda önemli esler taşıma sırasında zarar görebilir. Biz taşıma hizmetinde kitaplarınızı uzman ekibimiz ve yüksek kaliteli paketleme ürünlerimiz ile taşıyoruz. Taşınma işleminin tamamı profesyonellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Ekiplerimizle koordineli şekilde hareket ederek tüm eserlerin sırasına ve sınıflandırılmasına uyarak taşıma işlemini tamamlarız.

Kütüphanede yer alan her parça özeldir. Bu yüzden her eşyaya ayrı bir özen gösterilmesi gerekir. Yeni yerlerine ulaştığında hiçbir kütüphane görevlisi kitapların iç içe geçtiğini görmek istemez. Bu yüzden sınıflandırma yapılarak taşınması önemlidir. Alan darlığı ya da farklı nedenlerden dolayı eserlerin tümü yeni kütüphane alanına taşınmayabilir. Böyle bir durumda müşteriye doğru bilgi verilmesi gerekir. Kalan eserlerin yönlendirileceği yeni bölgelerin detaylı açıklanması önemlidir.

Taşınan eserlerin değeri paha biçilmez olabilir. Bu nedenle ambalajlama en önemli konulardan bir tanesidir. Rastgele kolilere atılması yerine kitaplar özenle yerleştirilmeli ve paketlenmelidir. Tamamlanan koliler içerisinde hangi kitapları bulunduruyorsa ona göre etiketlenmelidir. Bununla berber taşınacak ürünlerin ham maddesinin selüloz olması sebebiyle kitapların mutlaka kuru bir ortama yerleştirilmesi gerekir.

Arşiv Taşıma
Arşiv Ve Kütüphane Taşıma

Nakliye hizmeti gerçekleştiren firmaların büyük bir bölümü kütüphane nakliyesi konusunda bilgi sahibi değildir. Bu durum müşterilerin nakliye sırasında büyük problemler yaşamasına neden olabilir. Deneyimli firmalar ise bu tür sorunların tamamen önüne geçebiliyor. Firmamız yıllardır kütüphane taşımacılığı konusunda hizmet veriyor. Biz farklı nakliye tiplerine özel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Her zaman en doğru hizmeti vermek için kendimizi geliştiriyoruz.

konusunda bilgi sahibi değildir. Bu durum müşterilerin nakliye sırasında büyük problemler yaşamasına neden olabilir. Deneyimli firmalar ise bu tür sorunların tamamen önüne geçebiliyor. Firmamız yıllardır kütüphane taşımacılığı konusunda hizmet veriyor. Biz farklı nakliye tiplerine özel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Her zaman en doğru hizmeti vermek için kendimizi geliştiriyoruz. Arşiv ve kütüphane taşıma uygulamalarında farkımızla ön plana çıkıyoruz. Ev ve ofis nakliyesine göre daha fazla bilgi gerektiren kütüphane taşıma işlemini mutlaka profesyonellere yaptırmanız gerekir. Aksi durumda arşiv ve kütüphane içerisinde bulunan belgeler kullanılamaz duruma gelebilir. Kütüphane nakliyesinde kitap ve demirbaşların ayrı ayrı koli içerisine yerleştirilmeleri gerekir. Aksi takdirde kesici veya delici ürünler kitaplara zarar verebilir. Her kitap taşıma öncesinde ayrı ayrı kategorilendirilmesi gerekir. Bu sayede nakliye sonrası hızlı bir yerleştirme yapılır. Taşımacılık konusunda daha fazla bilgi için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Kütühane Taşıma hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap