Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları - Gsm Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat | Ankara Evden Eve Nakliyat GsmNakliyat.com

Ankara nakliyat olarak yılların kazandırdığı deneyim ile şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini müşterilerimize en iyi şekilde ve en makul fiyatlar ile sunuyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe tüm hizmetlerde yeterli tecrübeye sahip profesyonel elemanlarımız ile her zaman en yeni ve en teknolojik eşya taşıma araçlarımızı sizlerin kullanımına sunarak başta şehirlerarası Ankara şehirlerarası nakliyat olmak üzere birçok hizmeti sizlere vermekteyiz. Ankara'da kurulmuş olan firmamız ülkemizin her yerine ve her noktasına hizmet vermektedir. 

Ankara şehirlerarası nakliyat

Nakliye Öncesi Eşyaların İncelenmesi

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren fizibilite çalışmalarımız başlar ve taşıma günü öncesinde sizinle ortak olarak belirlenmiş bir gün içerisinde belirlenen saatte personellerimiz taşıma yapılacak ev için sizi ziyarete gelir. Eksperimiz siz ziyarete geldiğinde detaylı olarak eşyalarınızı ve evinizin konumunu inceler. Bu doğrultuda hazırlamış olduğu rapora göre planlama yapan eksperimiz eşyalarınızın hem zarar görmeden hem de en kolay nasıl taşınacağını belirler. Bu belirlemeye göre taşıma işlemleri sırasında asansör gibi ekipmanların veya başka aparatları gerekip gerekmediğini de karar verir. Taşımacılık hizmeti öncesi yapılan bu çalışma ile eşyalarınızın dışına gününde herhangi bir hasar almaması ve herhangi bir sorun yüzünden mağduriyet yaşanmaması  sağlanmaktadır. Eşyalarınızın envanter listesi oluşturulmasının ardından bu eşyalara uygun orantılı bir araç belirlenir. Tüm bunların dışında eşyaların taşınması için gereken personel sayısı kullanılacak taşıma aletleri ve ambalajlama paketleri de tespit edilir. Bu çalışma sırasında müşteriye de bilgi verilerek aynı zamanda müşterinin fikirleri de sorulur ve müşteri ile birlikte incelendikten sonra son karar verilir. Bu saatten sonra artık yapılması gereken tek şey taşıma günü geldiğinde eşyaların taşınmasıdır. 

Eşya Sigortası

Bir diğer hizmetimiz olan eşya sigortası ile şehirler arası taşımacılık işlemleri sırasında olabilecek her şeyin çözümü firmamız garantisi kapsamına alınır.  Bu uygulama tüm hizmetlerimizde geçerli olmakla beraber bu konu hakkındaki gerekli bilgilendirmeler müşterilerimize yine uzman personellerimiz tarafından yapılacaktır.  Ankara şehirlerarası taşımacılık hizmetimiz sırasında meydana gelecek herhangi bir sorun veya aksilikler bu sayede garanti kapsamına alınmaktadır.

Tüm bu seçeneklere rağmen yine de firmamız eşyalarımızı herhangi bir zarar gelmemesi için tüm tedbirleri en iyi şekilde alarak sizlerin beğenisine sunmaktadır

Ankara şehirlerarası taşımacılık

Eşyanın Taşınması

Daha önceden belirlenmiş olan ve bizden talep ettiğiniz şehirler arası taşımacılık Ankara hizmetimizin günü geldiğinde personellerimiz uygun bir araç ile belirtmiş olduğunuz adrese gelir. Ankara nakliyat firmamız bünyesindeki personellerimiz öncelikli olarak mobilyalarınızı demonte ederek araca yerleştirir. Çünkü demonte olmayan mobilyaların taşınması oldukça zordur ve hasar görmesi riski yüksektir. Demonte işlemi yapılan mobilyalarınız, en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir. 

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalarınız türlerine göre ayrıldıktan sonra, türlerine uygun olan malzemeler kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. kiralık elektrikli ev eşyalarında Naylon ve streç kullanmaktadır. eşyaların paketleme işleminin bitirilmesinin ardından eşyalar  taşıma işleminin yapılacağı araç içerisinde, boyutuna ve hacmine uygun bir yere yerleştirilir

Deri koltuk ve kumaşlı eşyaların paketlenmesinde evvela streç uygulandıktan sonra havalı naylon kullanılmaktadır. Cam türü kırılabilecek eşyalar, kraft kağıtlar ve havalı naylonlarla sarıldıktan sonra  köpüklü koliler içerisine yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın taşınma öncesi ambalajlama işlemleri, kaliteli malzemeler ile büyük bir titizlik gösterilerek dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Daha sonra araca uygun bir şekilde yerleştirilen eşyalarınız belirtmiş olduğunuz taşınma adresine talebiniz üzerine götürülür. Ankara şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi her zaman Ankara nakliyat firmamız olmuştur.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • Yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap