Ankara Sigortalı Nakliyat Firmaları - Gsm Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat | Ankara Evden Eve Nakliyat GsmNakliyat.com

Nakliyat hizmetleri herkesin mesafeli durduğu ve çekindiği hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ev ya da ofis taşıma işlemleri sırasında taşınacak eşyaların sağlıklı olarak gidecekleri yere ulaşıp ulaşmayacağını konusundaki tereddütlerdir.

Ancak tüm bu kaygıları geride bırakmanızı sağlayacak firmamız Ankara sigortalı nakliyat hizmetleri ile tereddütlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Firmamız gibi doğru bir nakliyat firmasını seçtiğiniz için nakliyat işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Firmamızın hizmetleri kırılma, kayıp, dökülme gibi konular söz konusu bile olmadan istediğiniz yerden, belirttiğiniz yere eşyalarınızın taşınması ile son bulacaktır. Yine de elde olmayan sebepler yüzünden meydana gelebilecek olumsuz durumları telafi etmek adına sigortalı nakliyat Ankara hizmetimiz sizlere sunulmaktadır. Kullanmış olduğunuz sistem sayesinde eşyalarınızın güvenli ve güvenirliliği sağlanarak nakliyat işlemleri başarılı bir şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat ,Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sistemi

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sistemi

Çok komplike bir sistem olan Ankara sigortalı nakliyat işlemleri hangi şartlarda olursa olsun profesyonel bir nakliyat firması tarafından yapılmalıdır Aksi takdirde sorunsuz ve doğru bir şekilde yapılması mümkün olmayacaktır. Bu hizmetler can sıkıcı ve moral bozucu durumlar yaşamanıza neden olabilir. Firmamız taşınmasını istediğiniz eşyaları belirledikten sonra her eşya için özel olarak incelemeler yaparak, eşyaların türlerini modellerini sayılarını ve deforme ya da başka sorunlar yaşanmaması için gereken önlemleri belirler. Eşyalarınızın son durumu belirlendikten sonra özel olarak eşyalarınıza nakliye sigortası ile ilgili işlemler yapılır..  Oluşturulan sigorta poliçesi hizmeti talep eden kişinin adına yapılmaktadır. Bu sayede sigorta işlemleri tamamlanarak eşyaları taşıma süreci başlatılır. Adınıza yapılan eşya taşıma sigortası eşyalarınızın bulunduğu yerden gideceği yere kadar taşınarak yerleştirilmesini kapsamaktadır.

Sigortalı Nakliyatın Avantajları

Sigortalı Nakliyatın Avantajları

Ankara evden eve nakliyat veya ofis taşımacılık hizmetleri sırasında bu hizmetlerin sağlanacağı iki mesafe arası uzadıkça eşyaların zarar görme riski de aynı oranda yüksek olacaktır. Genellikle şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri verilirken sigortalı eşya taşıma poliçesi talep etmek tavsiye edilen bir güvencedir

Firmamız eşyaların taşınmasına her zaman en üst seviyede özen göstermektedir fakat istenilmeyen hatalar veya elde olmayan sebepler yüzünden eşyalarınızda bazı zararlar veya deformeler olabilir. Bunun dışında yaşanan kazalar sebebiyle eşyalarınız kaybolabilir. Hiçbir şekilde istemediğimiz bu durumların yaşanması halinde  mağdur olmamanız adına, yaptırmış olduğunuz eşya taşıma sigortası, maddi kayıplarınızı size geri kazandıracaktır. Bu yüzden Ankara nakliyat hizmetleri sırasında mutlaka eşya sigorta poliçesinin yapılmasını talep etmelisiniz. 

Sigortalı Taşımacılığın Nakliyatçılar Açısından Avantajları

Ankara sigortalı evden eve nakliyat sistemi, eşya sahibi müşterileri olduğu kadar nakliyat firmasına  ve çalışanlarına da birçok avantaj sunmaktadır. Eşyalarda herhangi bir zarar, ziyan ya da kayıp olması halinde önceden tespit yapıldığı için bu durumun nakliyat işlemi sırasında mı yoksa nakliyat işleminden önce mi olduğu konusunda fikir sahibi olunmasını sağlar. Bunun dışında sigorta yapılması nedeniyle, zarar gören eşyaların  firmaya ve personele herhangi bir külfet getirmesinin önüne geçilerek, sigorta şirketi tarafından ödeme gerçekleştirilerek sorun ortadan kaldırılır. Kısaca ifade etmek gerekirse sigortalı taşımacılık hem müşteriler hem de nakliyat firması açısından oldukça avantajlı bir sistem olarak ön plana çıkmaktadır.

Nakliyatta Sigorta Dışında Alınan Önlemler
Nakliyatta Sigorta Dışında Alınan Önlemler

Sigorta haricinde taşınacak olan eşyaları herhangi bir şekilde zarar gelmemesi için nakliyat firmamız birtakım kurallar belirleyerek buna uyan profesyonel çalışma kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm eşyalarınız uygun bir şekilde havalı ambalajlar ile paketlenir ve eşyalarınızın çizilmesi ya da kırılması önlenir. Bu uygulama köşeli eşyalarınızda da eşyaya zarar gelmemesi ve eşyanın diğer eşyalara zarar vermemesi için uygulanır. 

Ankara sigortalı eşya taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri hizmetleri kanalıyla bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Sigortalı Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap