Ankara Gsm Banka Taşıma Firması

Banka Taşıma | Ankara Evden Eve Nakliyat GsmNakliyat.com

Banka taşımacılığı, kurumsal taşımacılık uygulamalarından bir tanesidir. Bu nedenle nakliyat hizmetlerinde profesyonel Banka taşıma hizmeti veren firmamızı tercih edebilrsiniz.

Banka taşıma

Banka taşımacılığı hizmetini her nakliye şirketi gerçekleştiremez. Banka şubelerinin taşınması sırasında güvenlik temel problemlerin başında gelmektedir. Gerekli evrakların taşınma işlemi sırasında eksiksiz bir şekilde taşınmaları gerekir. Ofis taşımacılığı ve kurum taşımacılığının olan bu hizmet tam donanımlı araçlarla verilmektedir.

Banka Nakliyesinde Eşyaların Taşınması

Banka taşımacılığında doğru donanımların kullanılması gerekir. Son derece hassas olan bu malzemelerin mutlaka zarar görmeden taşınması gerekir. Bankaya ait bir çok eşya bulunur. Banka taşımacılığı malzeme yükü ve müşteri güvenliği nedeniyle önemli uygulamalardan bir tanesidir.

Banka Taşımacılığı bazı temel ilkeleri içerisinde bulundurur. Taşınma işlemine geçmeden önce, doğru bir planlamanın önemi daha fazla ortaya çıkar. Taşıma planlaması yapılırken;

 • Taşıma değerlendirilmesi,
 • Etüt uygulaması,
 • Sigorta işlemi,
 • Güvenlik önleminin alınması,
 • Ambalajlama ürünlerinin hazırlanması,
Ankara Banka Taşıma

Şube taşıma işlemine başlamadan önce planlama sistemi oluşturulur. Fizibilite araştırmaları sonrasında program belirlenmektedir. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmesini engellemek için güvenilir ambalajlama malzemelerinin kullanılması gerekir. Araca yerleşme sırasında da maksimum güvenlik sağlanmalıdır.

Güvenilir banka nakliyesi için ilk olarak bir eksperin gelerek inceleme yapması gerekir. Daha sonra uzman bir ekip ile gelerek etüt çalışmalarına başlar. Etüt çalışması beğenilmesi durumunda anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılır.

Güvenlik ve Sigorta

Banka içerisinde üst düzey güvenlik gerektiren eşyalar yer alır. Bu eşyalar taşınmadan önce gerekli önlemlerin alınması gerekir. Firmamız taşıma sırasında olumlu yada olumsuz tüm sorunlara gerekli önlemleri alır. Sigortalı taşıma en önemli konulardan bir tanesidir. Olası hasar durumunda nakliyat firmamız gerekli ücreti karşılar.

Banka Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma süresi ne kadardır?

Taşıma hizmetleri banka boyutuna ve içerisinde yer alan eşyalara göre değişiklik göstermektedir. Taşıma süresi gerekli inceleme sonrası hesaplanmaktadır.

Taşımacılık hizmetlerinde sigorta yapılıyor mu?

Banka taşıma hizmetlerin sigorta bir zorunluluk olarak karşımıza çıkıyor. Kurumsal taşıma hizmetlerinin tamamına sigorta desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

Fiyatlar nasıl belirleniyor?

Banka taşımacılığı fiyatlarını ofisinizin boyutlarına, içerisinde bulunan eşya sayısına ve ürünlerin götürüleceği yere göre belirlenir.

Banka Taşıma Nakliyesi
Bankamatik Taşımacılığı

Banka taşıma hizmetleri yapılmadan önce bir ekspert gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirir. Daha sonra etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması onaylanması durumunda sözleşme yapılır. Türkiye’nin en kaliteli nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize gerekli desteği verebiliyoruz. Bankacılık sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte ortaya çıkan nakliyat desteğinde biz aradığınız desteği sunabiliriz. Banka taşıma konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesiyiz.

Eşya taşıma sektöründe hizmet dalları her geçen gün artmaya devam ediyor. Banka taşımacılığı da bu hizmetlerden bir tanesidir. Biz yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Uzman personelimiz ve geniş araç filomuz ile beraber gerekli desteği verebiliyoruz. Kurumsal nakliye nakliye işlemlerinde ön plana çıkaran çözümlerimiz sizleri beliyor. Nakliye işlemi öncesinde bir çok detayı göz önünde bulunduran firmamız Türkiye’nin her yerinde bu hizmeti başarılı bir şekilde verebiliyor.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerini sunarken eksper ile beraber çalışıyoruz. Ekspertiz banka şubesine gelerek taşınma raporu ve planlamasını hazırlar. Daha sonra bu planlamayı müşteriye sunar. Bankacılık sektöründe taşımacılık işlemlerinin tamamını profesyonel bir şekilde ele alıyoruz. Banka taşıma hizmetlerinde günün her saati bizlerden destek alabilirsiniz. Firmamız banka içinde ve dışında bulunan her türlü eşya parçasını uygun ekipmanlar yardımıyla taşıyabiliyor.

Banka taşıma hizmetlerimiz alanında uzman nitelikli personelimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Bu hizmet sırasında güvenlik düzeyinin üst noktada tutarak hareket ediyoruz.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Banka Taşıma hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap