Hakkımızda Bizm Kimiz? | Profesyonel Taşımacılık Hizmeti - Gsm Nakliyat

Nakliyat Firmalarında Bulunması Gereken Özellikler

Ev taşımaya karar verdiğiniz anda yapılması gereken bazı önerilerimiz bulunmaktadır. Firmamız, bu konuda sizin için ev taşımada hangi tip sorunlarla karşılaşıldığını ve hangi önlemler alınması gerektiği konusunda gerekli olan bilgilendirmeleri görüşmeler esnasında aktarmaktadır.

Nakliyatta yüksek rakamlar veren firmalara aldanarak, firmanın kaliteli olduğu fikrine hemen kapılmayınız. Firmanın kalitesini, referanslarına, deneyimli elemanlarına, kullandıkları araç modellerine ve sektör içerisindeki tanınırlığına dikkat ederek anlayabilirsiniz.

Bunun yanında çalıştırdığı elemanları, kaç yıllık iş tecrübesi olduğuna da dikkat etmelisiniz. Taşıma firmasının araçlarının, kendi araçları olduğuna ve üzerlerinde firma logosu olmasına bakınız.

Çünkü araçların iç dizaynı, taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Firma araçlarımıza bakarak bu konu hakkında ne demek istenildiğini anlayabilirsiniz.

Taşıma firmasında bulunan ekiplerin, kendi kadrolu elemanları ve kıyafetlerinin tek tip olmasına dikkat ediniz. Bu durum, firmanın işine duymuş olduğu saygıyı gösterir. Kurumsal taşıma firmaları ile taşıma yapmayı tercih ettiğiniz zaman, bu konular bir sorun olmaktan çıkacaktır.

Taşıma firmasının kaliteli ve kurumsal bir internet sitesi olmalıdır. Yapılan tüm işler ve verilecek olan hizmetler hakkında fikriniz olması açısından, web sitesi önemlidir

Taşıma firmasının k3 ve gerekli tüm diğer belgelerinin olmasına dikkat ediniz. Taşıma firmasının ticaret odası kaydı var mı sorusunu sorunuz ve varsa belgesini görmeyi talep ediniz. Taşınırken yeni evin anahtarlarını eşyalarınızın içinde unutmayınız.

İLETİŞİM

Hakkımızda GSM Nakliyat

GSM Nakliyat taşımacılık sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve sorunsuz çalışma prensipleri sayesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, birinci temel önceliğimizdir.

GSM Nakliyat firmamız aracılığıyla, evden eve nakliyat yaptıracağınız zaman ne gibi konulara dikkat etmeniz, hangi kriterler sizler için önemli, eşyalarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşınması, en önemli çalışma prensiplerimizden biridir.

Uzun yıllar boyunca başta evden eve taşımacılık ve depolama alanında olmak üzere, nakliyat ve taşımacılığın her alanında hizmet veren firmamız her gün yeni bir gelecek inşa ederek kocaman bir aile yapısına bürünmüştür.

Taşımacılık alanında hizmet vermeye başlanıldığı andan itibaren, hizmet verilen her saniyenin gelecekte güçlü bir aile yapısı oluşturacağı düşüncesinde ilerleyerek, müşterilerimizin gözünde her zaman çözüm odaklı ve güler yüzlü nakliyeci unvanı kazanılmıştır.

Bu unvanları kazanmak ciddi bir çalışma potansiyeli gerektirdiği gibi, güvenli hizmet prensibini de gerektirmektedir.

GSM Nakliyat Olarak Değerlerimiz

GSM Nakliyat ve Taşımacılık olarak, taşımacılık alanında her zaman yenilikçi lider olan şirketimiz, taşınma işlemlerini tamamen çevre dostu ilkesine bağlı kalarak yapmaktadır. Kullanılan ambalaj materyalleri, eşyaların daha sağlam taşınması için doğada çözünmesi zor olan ve kalın özellikteki materyallerdir. Çevre kirliliğinin önüne geçilmesi amacıyla devlet onaylı geri dönüşüm tesislerine gönderimi sağlanmaktadır.Taşınma Günü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik ve boya işlerinizi, taşımanın yapılacağı son güne bırakmayınız. Taşıma sonrasında, buzdolabı fişi hemen takılmaz. En az 3 saat buzdolabı gazının oturmasını bekleyiniz.

Ev taşıma firmasının eşyalarınızı inceleyerek uygun boyutta araç ve malzeme ayarlamasını sağlayınız.

Altın, çek ve para gibi değerli ve kıymetli eşyalarınızı taşıma gününde yanınıza alınız. Taşınma sırasında herhangi bir sıkıntılı durum olmaması açısından bu durum önemlidir.

GSM Taşımacılık olarak sizlere taşımacılık ve nakliyat hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken tüm önerilerimize dikkat ederek, kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bugüne Kadar Yaptığımız Hizmetler

0 TAMAMLANAN HİZMET
0 MEMNUN MÜŞTERİ
0 YORUMLARIMIZ
0 YILLARIN TECRÜBESİ

Müşterilerimizin Değerli Yorumları