Ankara Sincan

Ankara Sincan Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat firmaları sincan firmamız taşınacak eşyalar için kurumsal zeminden işlemlerimiz sürdürülmektedir.

Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Hakkında

Ankara Sincan en bilinen ilçelerden biri olarak çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara’nın bir ilçesi olarak çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olarak varlığını sürdürmüştür.

Ne zaman kurulduğu tam tarih olarak bilinmemekle beraber17. Yüzyılda yerleşim alanlarının oluştuğu bilinmektedir. Sincan'ın bir köy halinde ilk kez yerleşim yerlerini bünyesinde barındırdığı bilinmektedir. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti yeni dönemlerinde 28 evden oluşan küçük bir alanda var olduğu bilinmektedir.

Etimesgut ilçesine bağlı olarak 1956 senesine kadar varlığını devam ettiren yerleşim alanı ilerleyen dönemlerinde Yenimahalle ilçesine bağlı belde olarak genişlemiş ve kalabalıklaşmış bir halde devam etmektedir. Bu civarda ulaşım ağı açısından önemli belgelerden biri 1982 yılında ilk tren istasyonunun varlığıdır.

Sincan Beldeleri

Yenikent Beldesi ankara sincan evden eve nakliyat firmamızın hizmet verdiği beldelerden biridir. Zir Vadisi olan bu beldede tarım ve sebzecilik gibi meslekler görülebilmektedir. Çarşısı, camisi, hamamı ile de güzel bir ziyaretçi ortamı oluşturmaktadır. Kavun ve karpuzuyla da ünlü bir yerleşim alanı olduğundan bahsedilebilir.

Bulgaristan ve Romanya'dan gelenlerin yerleştirildiği Temelli Beldesi, küçük bir yaşam alanı olarak kurulan ilk planlı köy özelliğini taşımaktadır. Ankara Eskişehir yolunda bulunan bu köy manevi açıdan da önemli bir yer olarak bilinmektedir.

Sincan ilçesi Lale Festivali ile de gündeme gelen bir ilçe olarak lale soğanlarını getiren misafirlerle de bilinmektedir. Bu yörenin simgesi haline gelen lale bitkisi gelenek halinde bir kutlama aracına dönüşmüştür. 1971 yılından beri festivaller düzenlenmekte ve konserler, sergiler, tiyatrolar vs. bu kutlamalar yapılırken çevre halkında gelişim hedeflenmiştir. Hava muhalefeti olduğu için sıcak havalarda yapılması kararı alınmıştır.

Sincan Nakliyecileri Başvuru

İlçeden bir yere taşınacağınızda sincan nakliyecileri arayışı ile avantajlı hizmet alımı sağlayabilirsiniz. Nakliye firmamızda yapılan başvurulara en kısa sürede kapsamlı şekilde yanıt verilmektedir. Talepleriniz doğrultusunda ilerleme sağlamakta ve kurumsal çalışmalarımızı sizin memnun kalacağınız şekilde ayarlamaktayız.

Taşınma işlemi size zor geldiğinde firmamızdan talepte bulunarak hızlı paketleme işlemleri yapabilirsiniz. Paketlemede kullandığımız malzemeler son derece güvenli ve etkilidir. Paketlemede koliler, poşet türleri, streçler, varil kasalar vs. ip gibi malzemelerle yerleşim yapılınca sorun çıkmayacak şekilde ayarlama yapılır.

Sincan Ankara Evden Eve Nakliyat

Araç İçi Yerleşim Ve Taşıma

Sincan nakliyat firmamızda araç içi yerleşim konusunda ve sorunsuz teslimatta büyük bir hassasiyet sunuyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası taleplerinizde beklentilerinizi karşılayan şekilde işlemlerimiz yürümektedir. Araç içi yerleşim yanlış olduğunda malzemelerde kırılma çatlamalar olur ve bu belirli bir teknik detaya göre sallanma risklerini azaltıcı bir biçimde gerçekleşir.

Araç içinde kırılacak malzemeler sabitlenmeli ve bir yerden bir yere çarpması engellenmelidir. Örneğin bir cam vitrin kapağı sabit bir yerde durmalı ve hiç sarsılmamalıdır.

Nakliyatta Hızlı Teslimat

Sizden gelen taleplere göre hızlı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Hangi gün taşıma yapılmasını istiyorsanız randevu verilir ve bu taşıma işlemlerinde belirtilen süre içinde tahmini teslimat ayarlaması yapılarak bilgilendirme sağlanır.

Nakliye işlemleri süre açısından aksamadan tamamlanarak güvenli şekilde eşyalarınızın gönderimi amaçlanmaktadır. Evden eve taşımacılık işlemleri bütünsel olarak başarılı şekilde tamamlanarak ilerleme sağlanarak bitirilir. Size ankara sincan nakliyat firmamız bünyesinde ekonomik açıdan da memnun kalacağınız şekilde işlem sağlamaktayız.

Sincan Eşya Taşıma

Taşımacılıkta Ekonomik Bütçe

Ekonomik bir taşımacılık için başvuru yapabileceğiniz firmamızda bütçenize uygun nakliye artılarını bulabilirsiniz. Sincan nakliyat firmaları arasından fark yaratan hizmetlerimizle talep ettiğiniz yere gönderim yapılırken genel piyasaya uygun ve kurumsal bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlarımızı etkileyen faktörler yol uzunluğu ve taşınacak malzeme sayısıdır.

Eşya Depolama Hizmetler

Bir yerdeki malzemeleri veya eşyalarınızın sınırlı süre için bir alanda bekletilmesi için depolama hizmetleri vermekteyiz. Depolanan alanlardaki malzemeler özenle paketlenerek saklama alanlarında bulunmakladır. Dış etkenlerden korunarak bir saklama alanı oluşturulur. Eşya depolama yapılacak olan alanda nem ve malzemeye zarar verecek türlü detaylar engellenir. Bu açıdan garantili depolama hizmetleri vermekteyiz.

Sincan Parça Eşya Taşıma

Ekonomik taşıma çözümlerinden biri sincan parça eşya taşıma işlemleridir. Parça taşımacılığında gereksiz yere büyük bir araç içinde az miktardaki eşya gönderilmez. Bu avantajlı bir durumdur ve size bütçe artısı sağlar. Parça eşya taşıması yapılırken, ne kadar malzemeniz olduğunu firmamıza aktarmalı ve ardından da randevu talebinde bulunmalısınız.

Ofis Malzemeleri Taşıması

Ofis gibi iş yerlerinde bulunan malzemelerin bir yerden başka yere taşınmasını sağlayan şekilde hizmetler veriyoruz. Masa sandalyeler, mobilya türleri, beyaz eşyalarınız ve dosya kolileri vs. bütünüyle ofis malzemesi kapsamında güvenle taşınmaktadır. Plazalar, ofis olan her yerden başvuru yapabilirsiniz. Ofis malzemeleri taşıması fiyat açısından uygun bütçe ile gerçekleşir.

Sincan Nakliye

Mağaza Eşya Taşıması

Mağazalardaki eşyaların bir yerden başka alana gönderilmesinde uzman kadro ile taşımacılık yapmaktayız. Kullandığınız malzemelerden veya satışa hazırlanan malzemelere bağlı olarak taşınacak olan malzemelerin gönderimini gerçekleştirmekteyiz. Mağazalar arası, üretim yapılan alandan çıkan ürünlerin mağazalara gönderiminde size uzman araç taşıma ekibimizle yanıt veriyoruz.

Araçlarda Geniş Filo Neden Önemli

Geniş filo araç kapsamımız doğrultusunda ne kadar eşya taşınacaksa bu kapsamda araç bulunmaktadır. Bulunan araçla beraber çelik kasa içerisine birçok malzeme konur. Sincan nakliye firması bünyesinde beklentilerinize yanıt veren bir çözüm sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimiz kurumsal olarak yerine getirilmektedir.

Fuar Alanı Taşımacılık

Fuar alanı taşımacılık hizmetlerini yapan firmamızda bir alanda yapılacak fuarlar için firma yerleşke düzeneklerinin taşınması, sökülüp takılması gibi işlemler için taşıma ekibimiz destek olmaktadır. Montaj ve söküm işlemlerinde hızlı şekilde süreçler tamamlanır. Fuar alanlarında genellikle süre boyunca devam eden yerleşik kalan malzemeler, fuar bitiminde sökülerek araç içine yerleştirilir. sincan nakliyat şirketleri arayışınıza bu anlamda farklı firmalar bir araya gelerek de ortaklaşa bir araç kiralayabilirsiniz.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Taşıma yapılacak alan yüksek katta olduğunda emek ve zaman açısından büyük bir çaba sarf etmek gerekir. Bu nedenle olabilecek en kısa sürede işlemlerin gerçekleşmesi için asansörlü sistem indirme kaldırma mekanizmalarını kullanıyoruz. 9. Kat gibi yüksek katlara malzemeler güvenli şekilde çıkarılır. Yukarı çıkan malzemelerde herhangi bir sorun olmayacak şekilde ayarlamalar yapılır.

Asansörlü mekanizmada öncelikle park alanı bulunur ve yerleşimi tam yapılan araç üzerinden sabitleme ile indirme çıkarma gerçekleşir. Nakliye firmamızda tüm işlemlerimiz sorunsuz şekilde sürdürülmektedir. Gelişmeye odaklanarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve olası aksamalarda mutlaka iletişim hallinde kalarak çözümler buluyoruz. sincan nakliyat olarak başvurularınızı her dönem yapabilirsiniz.

Taşımacılıkta Kurumsal Bakış Açısı

Kurumsallık taşımacılık hizmetlerinin sağlıklı şekilde devam etmesi için son derece önemlidir. Çünkü bir alanda bir hizmetin uzun vadeli sürebilmesi adına kurumsal ayrıntılar önem kazanır. Bir yerde, bir işletmede sistemli ilişkiler olmadığında ortaya büyük bir kriz çıkması an meselesi demektir.

Nakliyede her daim çalışmalarımızın birtakım sertifikalara göre gerçekleşmesine odaklanmaktayız. Sürücülerimiz, kapsamlı şekilde kontrol edilen araçlarda sertifikaları tam biçimde kullanım yapmaktadır. Uzun yollarda yedek sürücülü şekilde işlemlerimiz tamamlanmakta ve risk içeren durumlardan kaçınılmaktadır. Taşımacılık firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Bosna Cd. No:60 / Posta Kodu 06934/ Sincan Osb / Sincan / Ankara

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Sincan Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap