Ankara Yenimahalle

Ankara Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firması

Yenimahalle nakliyat firmamızda kapsamlı çözümlerle taşımacılık yaparak ilçe ve şehirlerarası işlemler sürdürülmektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Hakkında

Ankara'nın önemli sembolik ilçelerinden biri olan Yenimahalle, 1949 senesi ve önceki 3 senede yerleşim alanı olarak planlanarak özel inşaat alanları kurularak hazırlanmış bir yerleşkedir. İşçi ve memur vatandaşların konut sahibi olması adına ikişer katlı kurulması sayesinde kısa sürede ilçe haline gelmiştir. 1957 senesinde engebeli bir arazide ilçe merkezi olarak kurulmuş ve şehir merkezinin haricinde bir kurulum olmuştur.

Yenimahalle ilçesi 830 metre kadar denizden yüksek bir alanda yer almaktadır. İncesu Deresi, Hatip Çayı gibi sulak doğal alanlarla birleşerek Çiftlik, Güvercinlik boyunca devam etmiştir. İlçedeki ulaşım ağının değişimi nedeniyle Yenimahalle’nin yüzölçümü ve nüfusu ilk dönemlerinden daha düşük bir hale gelmiştir.

Genellikle işçi ve memur açısından yoğun olan ilçede Vatan Caddesi dikkat çeker. İlçede ticari konularda ilerleme son yıllarda sağlanmıştır. Sanayi ve yerleşim alanları bakımından ciddi bir ilerleme olan alan görülmektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliye

Ankara yenimahalle nakliyat firmamızda başvuru yaparken kurumsallık çerçevesinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel bakış açısı yanında sistemli çalışmalarımızla sektörde fark yaratan birtakım hizmetler sunuyoruz. Kurumsal zeminde ilerlemek son derece önemlidir. Çünkü uzman nakliyat hizmetlerinin yapılabilmesi için evden eve nakliyat hizmeti ve iş yerleri için nakliyatlarda ciddi bir çalışma prensibi gerekir.

Rutin Araç Bakımları

Araç bakım konuları firmamız bünyesinde en önemli konular arasında yer alıyor. Çünkü sürekli yollarda geçen süre içinde size olabilecek en iyi hizmeti verebilmemiz ve kazasız eşya malzeme zararı olmadan çözümler bulabilmemiz için bakım işlemlerini sürdürmekteyiz. Evden eve nakliyat firmamız beklentinizi en iyi şekilde karşılamaktadır.

Muayeneler ve diğer birçok ayrıntıda araçlarımızın hepsi düzenli olarak bakıma alınmaktadır. Bu işlemler konusunda titiz davranmaktayız.

Yenimahalle Ankara Evden Eve Nakliyat

Güler Yüzlü Taşımacılık Hizmetleri

Yaptığımız hizmetlerde güleryuüzlü ve memnuniyet odaklı çalışmalar son derece önemlidir. Çünkü doğrudan iletişim yapılması güzel bir şekilde bunun gerçekleşmesi gerekir. Firmamızda hizmet kapsamımıza göre çözümlere odaklanarak yenimahalle nakliyat ve diğer yerlerde değer taşıması yapıldığının bilincindeyiz.

Antika Malzeme Taşıması

Antika mağazanız varsa bu alandaki malzemeler bir yerden başka yere taşınacaksa bu halde taşımacılık firmamıza başvuru yapabilirisiniz. Yenimahalle’de antika malzemelerinizin olduğu bir alandan başka alana nakliye gerekiyorsa bunu hızlı ve dikkatli şekilde yapmaktayız.

Antika malzemeler senelerce varlığını sürdüren bir malzeme türüdür ve ihtiyaç olduğunda daha çok değer kazanır. Antika dikiş makineleri, masa sandalyeler, koltuklar vs. her türlü eski ve işlemeleri olan değerli malzemelerin taşınmasını sağlamaktayız.

Antika malzeme taşıması esnasında paketlemeye ek önem vermekteyiz. Siz kendiniz de önce paketleme yaparak ardından hemen yeni paket talebinde bulunabilirsiniz.

Banka Nakliyat

Ankara yenimahalle firmamızda banka içindeki mobilyalar, teknolojik aletler, mutfak malzemeleri gibi ürünleri paketlenmektedir. Bu ürünlerin sağlam şekilde kolilemesini ve çeşitli kasalara konması gerekir.

Kullanılan malzemelerle alakalı para dışı taşımacılık yapmaktayız. Banka içindeki para taşıması başka araçlarla yapılmaktadır. Bunun dışında tüm malzemelerin söküp takılması da dahil olmak üzere ilerleme sağlanabilir. Nakliye işlemlerinde değerli dosyalarınızın nakliye aracına konmasını istemeyenler için kendi özel aracınızla taşıma yapabilirsiniz.

Yenimahalle Eşya Taşıma

Evde Kolileme Nasıl Yapılmalı?

Ev veya ofis malzemelerinizin kolilerle sağlam hale getirilmesinde yapılması gereken bazı detaylar vardır:

Kolilerinizin sağlam olması gerekir. Kendiniz koli bandı ile hazırlıyorsanız bağlantı yerlerini doğru şekilde oluşturmalı ve gerekirse fazladan koli bant alanlarını kullanmalısınız. Yani içine malzeme konduğunda herhangi bir dökülme yırtılma olmamalıdır.

Mutfak malzemeleri, çatal bıçaklar, bardaklar, kırılacak malzemelerin tümünde paketleme doğru şekilde yapılmalıdır. Gazete kağıtları, şeffaf kağıtlar, türlü bez parçaları gibi elinizdeki malzemelerle koli içine yerleşimden önce bir hazırlık yapabilirsiniz.

Çekmecelerdeki küçük parçalı malzemeleri önce poşetlere koyup ardından da kasa, koli vs. malzeme ağırlığına göre doldurabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda sizden destek almaktayız, çünkü araç içi yerleşimde kolaylık sağlanmış olur.

Cam gibi malzemelerde kırılacak malzemelerin örtülerle ve hareket etmeyecek biçimde ayarlanması gerekir. Bir bağlama aracı da bularak sabitlemeli ve malzemenin sorunsuz taşınmasını sağlamalısınız. Gereken malzemeler olmadığında ek paketleme işlemlerini biz zaten yapmaktayız.

Başvuru yaparken eğer paketlemeye zamanınız yoksa bu gibi hallerde bizden yardım isteyebilirsiniz. Taşımadan birkaç saat önce gelerek çözüm bulmaktayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Farklı taşınma nedenleri ile başka şehre gitmek isteyenler için nakliye araçlarımızdan talep edebilirsiniz. Taşıma işlemlerinin tümünde kapsamlı şekilde işlemler yapmaktayız. Şehirlerarası taşımacılık uzun mesafe yol olduğu için nakliye yapılırken endişeler artabilmektedir. Sizlerin endişelerinizin azalması için tüm süreçle alakalı olarak kapsamlı bir şekilde işlemler sürdürülmektedir. Gereken tüm titiz çalışmaları yerine getirmekteyiz.

Nakliyat Eksper Hizmeti

Yenimahalle nakliyat firmaları arasında farklı hizmetlerimiz, ücretsiz eksper hizmeti ile yoğun şekilde çalışmalar sürdürmektedir. Eksper hizmetinde hangi malzemeler taşınacaksa bunun listesi çıkarılır ve sigorta kapsamında çözümler bulunur. Yani yol esnasında olası zararlarda, sözleşme kapsamına da uyan durumlarda eksperin belirlediği malzemelerin zararı karşılanmaktadır. Uzun yol taşımacılığı konusunda kontrollerimizi de tam yaparak kazasız bir süreç olmasına ayrıca dikkat ediyoruz.

Özel sigorta paketleri kapsamında hangi durumda nasıl bir işlem olacağı konusunda siz kendi kararınızı verebilirsiniz. Yani bazı kişiler kurumsal olarak endişe duyarak malzemelerinin zararını engellemek için bu tür sözleşmeler yapabilir. Sözleşmeler istemeyen müşterilere imzalatılmamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin içeriğini tam okuması da ayrıca önemlidir.

Yenimahalle Nakliye

Fiyatlarda Neler Etkili?

Evden eve nakliyat firması olarak genel piyasa değerlendirmesi yanında şu etkenler fiyatları belirlemektedir:

 • Asansörlü taşımacılıktan faydalanma durumu
 • Benzin, motorin vs. güncel fiyatları
 • Ne kadar malzemenin olduğu
 • Parça taşımacılık olup olmadığı
 • Eşyaların nereye gideceği gibi detaylar önemlidir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Nasıl Bir Çalışma Sunuyor?

Memnuniyet odaklı süren çözümler, temel prensiplerimiz arasındadır. Nakliye firması olarak montaj ve söküm işlemlerinde, hızlı çözümler sağlamaktayız. İş yeri türleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, mağazalar, işletme olarak düşünülen her alan için hizmetler sunuyoruz. Hız kazandıran faaliyetlerimizde büyük fuar alanlarına yönelik de taşıma işlemleri yapmaktayız. Örneğin sınırlı süre için bir yerde bekleyecek olan malzemelerin söküm takımında hızlıca işlemler yaparak destek sağlamaktayız.

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat yenimahalle parça eşya taşıma konularında size kurumsal bir şekilde hizmet veriyoruz. Sınırlı sayıda eşyanız varsa bu hizmetlerimiz ekonomik açıdan artı demektir.

Taşıma Araçları Neler?

Büyük orta ve küçük boylarda taşıma araçlarımız, çelik kasa az sarsıntılı olarak kullanılmaktadır. Özel teker üstü dengeleyici sistemlerle sağlam şekilde taşıma işlemleri gerçekleşir.

Yasal açıdan işletmemizin tüm faaliyetleri sorunsuz şekilde devam ettirilmeye odaklanmıştır. Banka parası dışında, altın gibi değerli madenler de taşınmamaktadır.

Yenimahalle Nakliyecileri Seçim Nasıl Yapmalı?

Yenimahalle nakliyecileri arasından seçim yaparken kurumsal açıdan şu ayrıntılara bakabilirsiniz:

 • Saatinde teslimatla alakalı sorun olup olmadığı
 • Sistemli bir çalışma olup olmadığı
 • Sizle görüşen kişinin kurumsal bir dile sahip olup olmadığı
 • Fiyatlandırmada diğer firmalara göre bir anormallik olup olmadığı, genel piyasa uygunluğu
 • İşlemlerle alakalı olarak sorularınıza yanıt bulup bulmadığınız gibi ayrıntılar önemlidir. Ön araştırma yaptığınızda firmamız sistemli çalışmalarla fark yaratmaktadır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 2011 Saygınlar Sitesi No:8 / Posta Kodu 06370/ İlkyerleşim / Yenimahalle/ Ankara,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap