Ankara Aktepe

Ankara Aktepe Evden Eve Nakliyat Firması

Kurumsal bir firma olarak kurulduğumuz tarihten bu yana kalite standartlarına uygun bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ankara’ nın gözde semtlerinden biri olan Aktepe nakliyat firmaları' nın firmalarının yoğun olduğu bir semttir. Keçiören’e bağlı eski ve yeni binaların bulunduğu nezih bir ilçesidir. Geçmiş yıllarda Keçiören denilince akla ilk gelen keçilerin otladıkları bir yer olmasıdır. Çoğunlukla orta halli ve zengin kesimin yerleşim için geldiği bir semt olduğu söylenebilir. Evlerin bahçe içerisinde olması, bahçelerde meyve ağaçlarının olması, kuyuların bulunması ve havuzların bulunması ile Aktepe git gide büyümeye başladı.

Keçiören de yaşamayı tercih eden ünlü sayısı da fazladır. Ankara’ nın en elit ilçelerinden biri olan Aktepe de göç nedeni ile nüfus artış söz konusudur. Plansız bir şekilde yapılan gece kondu tipi evler için şehirleşme planı yapıldı. Bunun için Aktepe’ye gecekondulaşmayı önleme bölgesi kuruldu. Günümüzde ise Keçiören gecekondulaşmayı yıkmış modern ve lüks yapıtlara geçiş yapmıştır. Kısacası Aktepe planlı ve geniş çaplı yolları ile daha düzenli bir hale getirildi.

Aktepe de yaşamayı tercih eden kişiler için kusursuz hizmet veriliyor. Elektrik, su kanalizasyonu ve ulaşım oldukça rahattır. Aktepe, geçmişten günümüze hızla büyüyen ve yeni yapıların yapılması ile nakliyat sektörünün canlı olduğu semtlerden biridir.

Aktepe Evden Eve Nakliyat

Ankara Aktepe Nakliyat

Aktepe nakliyat firmamız teknolojik alt yapısı ile müşterilerine eşsiz bir hizmet vermeye hızla devam ediyor. Profesyonel çalışanlarımız, ekipmanlarımız ve araç-gereçlerimiz ile kusursuz bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Kurulduğumuz tarihten bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Villa, ofis ve daireler de bulunan eşyaların hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Halılar, mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları ve dolaplarınızı çift kat ambalajlarımız ile paketliyoruz. Ayrıca hassas ve kırılabilecek eşyalarınızı özel dolgulu ambalajlarımız ile paketliyoruz.

Ankara Aktepe Evden Eve Nakliyat

Aktepe nakliyat şirketleri arasında firmamız verdiği hizmet doğrultusunda sektörde başarılı ve tanınan bir firma olmayı başarmıştır. Öncelikle uzman ekspertiz ekibimiz evinize gelerek eşya sayı hakkında çeşitli notlar almaktadır. Ardından eşya kapasitenize uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için özel olarak kullandığımız ambalajlarımız ile özenli bir şekilde paketleme işlemini yapıyoruz. Daha sonra eşyaları nızı nakliyat aracımıza taşınmasını ve yerleştirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız asansörlü nakliyat hizmeti veren ve her daim müşteri memnuniyetini benimseyen bir firmadır.

Aktepe Nakliyat

Aktepe nakliyat firmaları arasında müşterisini benimseyen ve sigortalı bir şekilde hizmet veren öncü bir firmadır. Maddi ve manevi kayıpları engellemek için tüm eşyalarınıza ücretsiz sigortalama işlemini uyguluyoruz. Böylece taşınma esnasında eşyalarınıza zarar gelse bile sigorta aracılığı ile karşılığını almanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızın tamamına sigorta işlemini uyguladıktan sonra taşınma sürecini başlatıyoruz. Ancak firmamızın taşıdığı eşyaların hasar görmesi veya yıpranması söz konusu olamaz. Bunun yanı sıra firmamız eşyalarınız için özel ambalajlar kullanmaktadır. Böylece eşyalarınıza zarar gelmesi çok düşük ihtimaldir.

Aktepe Ankara Evden Eve Nakliyat

Aktepe Nakliyat Firmaları

Aktepe nakliyat firmamız müşterilerine son teknolojik ekipmanları ile hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sektörde uygun ücretlerde hizmet veren başarılı bir firmayız. Aynı zamanda geçmişte yaptığımız taşımacılıklar ile bol referansa sahip bir firma olduğumuzu vurgulamak isteriz.

Taşınma süreci zor ve oldukça zahmetlidir. Bu süreci alanında uzman bir nakliyat firması ile geçirmeniz eşyalarınızın zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Aktepe de bulunan nakliyat firmamız Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Son yıllarda Ankara ve çevre illerde taşımacılık konusunda tercih edilen bir firmayız. Bu kadar önemsenen ve işini bilinçli bir şekilde yapan profesyonel ekiplerimiz ile birlikte harikalar yaratıyoruz. Kısa sürede taşınmanızı sağlarken aynı zaman da yüksek kalitede hizmetimizden ödün vermiyoruz.

Aktepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Aktepe nakliyecileri arasında lider bir firma oluşumuzu bugüne kadar sayısız yaptığımız başarılı taşımacılıklara borçluyuz. Tecrübeli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeyi %100 başarıyoruz. Eşyalarınızın montajını ve de montajını ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Aynı zamanda taşınacak eşyalarınızı özenli bir şekilde kolilerimize yerleştirirken düzenli olmasına gayret ediyoruz. Bunun için her odaya ait kolilerin üzerine hangi odanın eşyası olduğuna dair etiket aracılığı ile belirtiyoruz. Böylece yeni eve geçiş yapıldığında kolilerinizi direk olarak odalarınıza yerleştirilmesini sağlıyoruz. Siz de bu sayede zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Nakliyat konusunda dikkat edilmesi bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi tecrübeli personellerin hizmet vermesidir. İşini bilinçsiz bir şekilde yaparak müşterisinin güvenerek emanet ettiği eşyalara zarar gelmesi söz konusu olabilir. Böyle bir olasılık ile karşı karşıya gelmemek için sektöre yıllarını vermiş Ankara Aktepe evden eve nakliyatfirmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, piyano taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, dershane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, banka taşımacılığı, villa taşımacılığı, otel taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, sanat eseri taşımacılığı ve son olarak konsolosluk taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.

Aktepe Eşya Taşıma

Aktepe Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Ankara Aktepe evden eve nakliyat firmamız taşınma sürecinde müşterisini hüsrana uğratmamak için ücretsiz sigortalama işlemini uygulamaktadır. Taşınmadan önce tüm eşyalarınıza uygulanan sigorta ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Bu da firmamızın ne kadar kaliteli olduğunu ve işini titizlikle yaptığının göstergesidir. Sizde taşımacılık sürecinde sigortalama işlemini uygulayan bir firma ile anlaşırsanız eşyalarınızın güvenliği açısında önem arz eder.

Eşyalarınızda kırık veya çizik söz konusu olur ise sigorta bu durumu sizleri mağdur etmemek için karşılamaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi ve hiçbir eşyanızın zarar görmemesi için dikkatli taşınmasını uzman personellerimiz ile sağlanmaktadır. Eşyalarınız zarar görmeden nakliyat aracına yüklenmesi ve yeni adrese taşınmasındaki süreçte dikkatli bir şekilde hizmet verilmesi söz konusudur. Dolayısı ile yeni evinize motive olmuş bir şekilde taşınarak eşyalarınızı yerleştirme sürecine başlamış olursunuz.

Firmamızın taşınacak evin güzergahı ve trafik yoğunluğunu önceden kontrol etmektedir. Herhangi bir gecikme olmaması için tüm firma personellerimiz aralıksız hizmet vermektedir. Taşınmadan önce evin merdivenleri ve asansör kullanımı hakkında gerekli bilgileri edinmeniz gerekmektedir. Dilerseniz asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile kolayca eşyalarınızın evinize çıkarılmasını sağlayabiliriz. Sektörde son teknolojik araç-gereçlerimiz ve son model nakliyat araçlarımız ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ankara Aktepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Aktepe nakliyat nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Nakliyat sürecinde pek çok kullanılan malzemeler ve eşyaların taşınmasını araç-gereçler nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörlerdir. Aynı zamanda bir yerden başka bir yere taşınırken ki mesafe de nakliyat fiyatını etkilemektedir.

Ankara da nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde veren firmamız aynı zamanda kıymetli müşterileri için uygun ücret talebinde bulunuyor. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için firma olarak kazancımızı ikinci planda tutmaktayız. Nakliyat hizmetlerimiz ve ücret bilgisi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman firmamızın iletişim adreslerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konu hakkında yardımcı olacaktır.

Firmamız uzun zamandır Aktepe nakliyat sektöründe hizmet veren elit bir firmadır. Müşterilerimize tüm imkanlarımızı kullanarak %100 memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Sizde taşınmaya karar verdiyseniz eşyalarınızın güvencesi için alanında uzman bir firma tercih etmelisiniz. Bu süreci kusursuz bir şekilde geçirmek istiyorsanız firmamızın iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 982. Sk. No:7/B / Posta Kodu 06300/ Aktepe / Keçiören / Ankara

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Aktepe Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap