Ankara Ayrancı

Ankara Ayrancı Evden Eve Nakliyat Firması

Ayrancı nakliyat firmaları sayesinde evden eve taşınmak daha kolay ve zahmetsiz bir hal almakta, kısa süre içerisinde halledilmektedir.

Ayrancı Hakkında

Ankara’nın en kalabalık semtlerinden biri olan Ayrancı Çankaya ilçesine balıdır. Konum olarak bakıldığında semt Kavaklıdere ile Dikmen arasında ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin güney kısmında yer alır. Yapısı itibariyle biraz daha nezih bir semt olarak bilinen Ayrancı merkeze yakın olmasıyla ilgi görmektedir.

Eski dönemlerden beri varlığını devam ettiren Ayrancı semti kendi içerisinde Aşağı Ayrancı ve Yukarı Ayrancı olmak üzere ikiye ayrılır. Aşağı Ayrancı bölgesi Remzi Oğuz Arık ve Güvenevler ile Kavaklıdere Mahallesi’nin Güvenlik Caddesi, Zeytin Dalı Caddesi ve Atatürk Bulvarı arasında bulunan bölgeden meydana gelir. Yukarı Ayrancı ise Aziziye ve Ayrancı Mahallelerinden meydana gelmektedir.

Merkezi konumda olmasının yanı sıra semtin çevresinde gezilip görülecek pek çok nokta vardır. Bunlar arasında Dikmen Vadisi, Hoşdere Caddesi, Atakule, Tunalı Hilmi Caddesi gibi alanlar yer almaktadır.

Ayrancı Bölgesi

Ayrancı bölgesi kendi içerisinde ikiye ayrıldığından genel itibariyle kalabalık nüfuslu olmasıyla bilinir. Bu nedenle semt genelinde Ankara Ayrancı nakliyat hizmeti yoğun talep görmekte olup satılık ve kiralık ev arayışı yoğundur. Evlerin fiyatları evin yapısına ve içeriğine göre değişir. Dışarıdan geçici süreliğine gelenler için mobilyalı ev seçenekleri de mevcuttur. Konuklamanın yanı sıra semt genelinde yeme içme yerleri ile market sayısı da oldukça fazladır. Bu sayede günlük ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanabilir.

Şehrin yeşilliği ile ön plana çıkan ve sessiz sakin yerlerinden biri olan Ayrancı semtinde geniş iş seçenekleri mevcuttur. Ofis yoğunluğu fazla olan bölgede iş kolları çeşitlilik gösterir. Yürüme mesafesi ile pek çok önemli bölgeye ulaşım imkanının bulunması bu semte olan ilgiyi her dönem canlı tutmaktadır.

Ankara Ayrancı Evden Eve Nakliyat

Ankara Ayrancı evden eve nakliyat hizmeti hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda gelişmiş seçeneklere sahiptir. Bölge genelinde hareketlilik ve nüfus yoğunluğu fazla olduğundan bu tür hizmetlere olan talep her dönem fazladır. Özellikle tayin ve okul dönemlerinde ev taşıma ve değiştirme işlemleri daha da yoğun olmaktadır. Bu durumda ev taşımayı kolaylaştıracak firmaya ihtiyaç duyulur. Bunun için piyasa araştırması yapıldığında hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olacak şekilde hizmet veren firmayı tercih etmek gerekir. Böylece ev taşımak zahmetli bir iş olmaktan çıkarak daha kolay bir hal alacaktır. Bunu sağlamak için gerekli olan her türlü hizmet detayı firmamız bünyesinde mevcuttur. Böylece eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden yeni adresine ulaşacaktır.

Ayrancı Ankara Evden Eve Nakliyat

Ayrancı Nakliyat Firmaları

Ayrancı nakliyat firmaları ile ilgili bilgi almak istediğinizde piyasada hizmet veren çok sayıda firmanın olduğunu görebilirsiniz. Ancak bu firmaların sayıca fazla olması sizi yanılmasın. Çünkü hepsi istediğiniz özelliklere sahip olmayacaktır. Bu nedenle seçim yaparken firmanın daha önce vermiş olduğu nakliye hizmetlerine göz atabilirsiniz. Böylece nakliyenin nasıl ve ne şekilde yapıldığı, herhangi bir zarar olup olmadığı, uygulanan fiyat politikası gibi detaylarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız Ayrancı nakliye firmaları arasında yer almakta olup sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli gelişme içerisindedir. Sektörde meydana gelen tüm yenilikler kısa süre içerisinde hizmet kapsamımıza dahil edilmektedir. Profesyonelliğe verdiğimiz önem gereği hizmetlerimizde işinde deneyimli ve bilgili kişiler görev almaktadır. Özellikle eşyaların taşınması ve yerleştirilmesinde sektör tecrübesi büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın hiçbiri düşme, çarpma, kırılma gibi durumlara maruz kalmamakta ve rahatça yeni adresine teslim edilmektedir.

Ayrancı Nakliyecileri

Ayrancı nakliyecileri size her zaman avantajlı nakliye hizmeti sunacaktır. Nakliyenin tüm detayları sizlerden gele talepler ve istekler doğrultusunda belirlenmektedir. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan bunu başarmak adına elimizden gelen tüm çaba gösterilmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal çalışmaların hepsi memnuniyet sağlanacak şekilde düzenlenmektedir.

Nakliye firmamızda taşıma öncesinde taşımaya konu olan malzemelerin hepsi paketlenmekte ve taşımaya hazır hale getirilmektedir. İşimize verdiğimiz önem gereği eşyalarınızın her biri bizim için son derece kıymetli olup her biri itinalı şekilde taşınır. Mutlu müşterilerimizi artırmak adına nakliye kapsamına giren eşyalar için sigortalı taşıma hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelen beklenmedik olaylara karşı erkenden önlem alınmış olmaktadır. Özellikle başka bir şehre yapılan taşımalarda nakliye süresi biraz daha uzun olduğundan bu durum avantaj sağlamaktadır.

Ayranci Eşya Taşıma

Ankara Ayrancı Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ankara Ayrancı nakliyat şirketleri tarafından verilen nakliye hizmetleri kendi içerisinde birkaç aşamadan meydana gelir. Bu aşamaların her birinin başarılı şekilde tamamlanması mutlu müşteri sayısının artmasını sağlamaktadır.

İlk olarak nakliye yapılacak eşyalar koli, battaniye, balonlu poşet, ip ve buna benzer malzemeler kullanılarak paketlenmektedir. Böylece eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirilmektedir. Özellikle beyaz eşyaların mali değeri yüksek olduğundan bunların daha da muhafazalı şekilde taşınması gerekir. Benzer durum mobilyalar için de geçerlidir. Taşımayı yapacak olan personelin bu alanda bilgili olması sürecin daha hızlı ve pratik şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.

Ambalajlama aşaması tamamlandıktan sonra her bir eşya özenli şekilde araca yerleştirilmektedir. Mesafe ne olursa olsun bu kısımda eşyaların düzeni bizim için oldukça önemlidir. Eşyaların yolda sarsılmaması adına her bir parça düzgün şekilde koyulmaktadır.

Eşyalar yeni adrese ulaştıktan sonra yine aynı özen ve dikkatle her bir parça yeni adresine çıkarılır. Burada eşyalar kullanılabilir hale getirilir ve müşterilere o şekilde teslim edilir. Özellikle de monte parçalar varsa bunların kurulumu yapılır ve müşterinin her zaman hizmetten memnun kalması sağlanır.

Ayrancı Garantili Ve Güvenilir Nakliyat

Ayrancı nakliye firmamız sizlere garantili ve güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bir eve ya da işyerine ait bütün eşyalar firmamıza teslim edildiğinden bazen müşteriler bu konuda tedirginlik yaşayabilir. Bunu önlemek adına nakliyemizde sigorta yapılmakta olup buna ek olarak tüm hizmetlerimiz firmamız garantisi altında verilmektedir. Taşıma ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşandığında bu tarafımızda en kısa süre içerisinde halledilmekte ve müşterinin memnun olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda hizmetimizin hızlı şekilde sunulması müşterilerimiz açısından avantaj sağlamaktadır. Özellikle tayin sebebiyle bir an önce taşınıp yerleşmek zorunda kalan kişiler için hızlı nakliye hizmetimizin olması büyük beğeni kazanmaktadır. Bu durum kiracılar açısından da ilgi görmektedir.

Ankara Ayrancı Nakliyat

Ankara Ayrancı nakliyat firmamız eşyaların yerleşimi ve taşınması ile ilgili tüm sürece hakimdir. Bu kapsamda tüm şehir içi ve şehirler arası taşıma talepleriniz tarafımızca en iyi şekilde karşılanmaktadır. Özellikle eşyaların aracın içindeki yerleşimine ekstra özen gösterilmekte ve böylece çarpma ya da kırılma gibi durumların önüne geçilmektedir. Eğer araç içerisinde kırılacak malzemeler varsa bunlar sabitlenmekte ve sallanmamaları için önlem alınmaktadır. Tüm bu hizmetler sizlere en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Yüksek kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan veren firmamız için önemli olan nokta mutlu müşteri sayısını artırmaktır. Bu durum hem şehir içi hem de şehirler arası tüm taşıma türleri için geçerlidir.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Tirebolu Sk. No:52 / Posta Kodu 06540/ Ayrancı / Çankaya/Ankara,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ayrancı Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap