Ankara Bağlum

Ankara Bağlum Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine kaliteli hizmet veren başarılı bir firmayız. Tecrübeli personellerimiz ile işimizin bilincinde hareket ediyoruz.

Ankara' nın en kabalık semtlerinden biri olan Bağlum nakliyat firmaları ' firmalarının taşımacılık alanında yoğun olarak hizmet verdiği ilçelerden biridir. Bağlum, Keçiören semtine bağlı bir ilçedir. Çoğunlukla düşük gelirli ve orta gelirli kişiler ikamet etmektedir. 46.379 nüfuslu Bağlum, Ulus' a 11 km, Kızılay' a ise 13 km uzaklığındadır. Kuzeyinde Sarıbeyler ve Kösrelik mahalleleri, Güneyinde Ufuk Tepe, Bademlik, Ovacık ve Uyanış mahalleleri, doğusunda Pursaklar, Mahmudiye ve Saray, batısında ise Yakacık, İvedik ve Memlik mahalleleri yer almaktadır.

Bağlum, Karşıyaka, Kafkas, Karakaya ve Hisar mahallelerinden oluşan büyük bir ilçedir. En eski yerleşim yerlerinden biri olan Bağlum, 1530 yılında Anadolu Vilayetine bağlı bir köy olup 37 köyün 19 tanesi Tımar için ayrılmıştır.

Bağlum belediyesi 2009 yılında Türkiye Yerel Seçimlerinde sınırlarını belirleyerek sadece 4 büyük mahalleye ev sahipliği yapmaktadır. Bağlum denilince ilk akla gelen Evliyalar diyarı olduğudur. Semt mezarlığında Yakup Evliya, Yusuf Evliya ve Sadık Evliyaların mezarlıkları yer almaktadır. Aynı zamanda Necip Fazıl Kısakürek' in büyük üstadı olan Seyyid Abdülhakim Arvasi, Asım Köksal ve Abdürrahim Karakoç' un mezarlıları yer almaktadır.

Bağlum Evden Eve Nakliyat

Ankara Bağlum Evden Eve Nakliyat

Bağlum nakliyat firmamız uzun zamandır taşımacılık sektöründe tecrübeli personellerimiz ile kaliteli hizmet vermektedir. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulamak isteriz. Her zaman işimizin zorluğunun bilincinde bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bağlum başta olmak üzere Ankara’nın her yerine nakliyat hizmetini vermekteyiz. Aynı zamanda firmamız asansörlü nakliyat hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız kurulduğu yıldan itibaren kurumsal bir şekilde hizmet vermektedir. Taşınma sürecinde kullandığımız tüm ekipmanlarımız son teknolojik araç ve gereçlerden oluşmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ile kısa sürede kusursuz bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Bağlum da bulunan firmamız sizin için 7/24 hizmet vermektedir. Genellikle ilk kez taşınacak kişiler taşınma süreci hakkında bilgi sahibi olmadığı için eşyalarını herhangi bir firmaya teslim ederek taşınabilir. Ancak günümüzde nakliyatın ilerlemesi ile birçok kalitesiz ve müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar türemiş bulunmaktadır. Bu doğrultuda eşyalarınıza maddi ve manevi zarar gelmesi de yüksek ihtimaldir. Bu sebeple taşınmadan önce yapacağınız araştırmalar ile firmamızın yüksek kalitede hizmet verdiğini ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu vurgulamak isteriz.

Bağlum Evden Eve Nakliyat

Bağlum nakliyat şirketleri arasında vermiş olduğumuz hizmetten dolayı başta Bağlum olmak üzere Ankara genelinde tercih edilen lider bir firmayız. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlayan firmamız aynı zamanda ücretsiz sigortalama işlemini de uygulamaktadır. Böylece taşınma sırasında oluşabilecek kazalara karşı maddi ve manevi zarara uğramamanız için önlem almış oluyoruz.

Taşınma öncesinde ekspertiz ekibimiz evinize gelerek eşya sayımı yapmaktadır. Bu doğrultuda eşya sayınıza uygun büyüklükte nakliyat aracını ayarlıyoruz. Ardından eşyalarınıza uygun ambalajlarımızı ve taşınmak için kullanacağımız diğer ekipmanlarımızı hazırlıyoruz. Taşınma günü geldiğinde ise tecrübeli personellerimiz özenli bir şekilde tüm eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Ayrıca kırılacak eşyalarınız için firmamız özel dolgulu paketler kullanarak eşyalarınıza zarar gelmesini önlemeyi hedeflemektedir.

Bağlum Nakliyat

Bağlum nakliyat firmaları firmaları arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterinin fikirlerini önemseyen öncü bir firmayız. Geçmişten günümüze taşımacılık alanında başarıdan başarıya koşan firmamız evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, kasa taşımacılığı, evcil hayvan taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, sanat eser taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, arşiv taşımacılığı, villa taşımacılığı, banka taşımacılığı, otel taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve dershane taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmet vermektedir

Taşınmaya karar verdiğiniz an firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Sizlerin belirlemiş olduğu gün ve saatler içerisinde tecrübeli personellerimiz aracılığı ile taşınmanızı sağlıyoruz. Bu süreci alanında uzman ve işinin bilincinde bir firma ile geçirmeniz hem sizin için hem de eşyalarınız için oldukça önemlidir.

Bağlum Ankara Evden Eve Nakliyat

Bağlum Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bağlum nakliyecileri arasında yer alan firmamız siz değerli müşterilerine eşsiz bir hizmet sunuyor. Siz de taşınmanın aslında zor olmadığını bizimle tanıştıktan sonra anlayacaksınız. Bu süreci dinlenerek geçirmenizi sağlayan tek firmayız. Elinizi hiçbir şeye değmeden tüm süreci firma personellerimiz ile birlikte yönetiyoruz. Aynı zamanda nakliyat firmamızda sizlere hizmet veren personellerimiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Firma personelimizin her biri alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Taşınma sürecini başlamadan önce plan ve program çerçevesinde yapılması gerekenleri not alıyoruz. Bu aşamada müşterilerimiz düşünce ve isteklerini de soruyoruz. Ayrıca sizleri memnun edeceğimize dair taşınma öncesinde garanti veren elit bir firmayız.

Taşınma sürecinde müşterilerimiz mutfak eşyalarını kendisi paketleyebilir. Ancak bu eşyaların dikkatli ve özenli paketlenmesi gerekmektedir. Çünkü taşınma anında kolinin açılması ve eşyalarınıza zarar gelmesi söz konusu olduğunda kendinizin paketlediği eşyalardan firmamız sorumlu olamaz. Bu sebeple eşyalarınızın iyiliği açısından tim eşyalarınızın paketlenmesi firma personelimizden isteyebilirsiniz.

Ankara Bağlum Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Bağlum evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz önceki müşterilerimiz firmamızı yakın çevresine önererek semtte müşteri potansiyeli geniş ve kaliteli bir firma olarak hizmet sunmaktayız. Yıllardır taşımacılık alanında müşterilerimizin güvenini kazanarak hizmet vermeyi önemseyen bir firmayız. Şirket politikalarımıza uygun bir şekilde hızlı, güvenilir ve dikkatli bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetimizden faydalanmak isterseniz nakliyat firmamıza başvuruda bulunarak bizimle taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. Bağlum nakliyat firmamız uygun taşımacılık hizmeti vererek siz değerli müşterilerimizi memnun etme çabasındadır.

Bağlum Eşya Taşıma

Ankara Bağlum Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Ankara Bağlum Nakliyat firmamız taşınma sürecinde ücretsiz sigortalama uygulaması ile müşterilerine garantili hizmet vermektedir. Eşyalarınızın her birini ücretsiz sigortalayarak oluşabilecek herhangi kırık veya çizikte maddi-manevi zarara karşı önlem almaktayız. Her zaman hasarsız taşımacılık hizmeti sunan firmamız müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızın tamamı Bağlum nakliyat firması ile güvende olacaktır. Sektörde bilinçli bir şekilde hizmet veren firmalardan birisiyiz. Bağlum hızla büyüyen ve yeni binaların oluştuğu bir semt olduğu için bölgede taşımacılık sektörü de oldukça hareketlidir. Bu doğrultuda taşımacılık için firmamızı tercih ederek sürecin keyfini sürebilirsiniz.

Bağlum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bağlum Nakliyat fiyatları firmanın sunmuş olduğu hizmete göre değişmektedir. Müşterisini benimseyen bir firma olarak sektörde yüksek kalitede ve uygun ücretlerde hizmet veren bir firmayız. Taşınma sürecinde fiyatları belirleyen bazı etkenler vardır. Örneğin; taşınacak evin mesafesi, eşya sayısı ve taşınma sürecinde kaç personelin hizmet vereceğidir. Firmamız taşınmanız için gerekli personel sayısını kendisi belirlemektedir. Ancak sizler de personel sayısını belirleme hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda firmamız eşyalarınızın paketlenmesi için özel dolgulu ambalajlar kullanmaktadır. Bunun yanı sıra tüm ekipmanlarımız ve nakliyat aracımız son modeldir.

Vereceğimiz hizmetten %100 memnun kalmanız firmamız için oldukça önemlidir. Taşınma sürecini aşama aşama yakından takip eden personellerimiz ile oluşabilecek tüm pürüzleri anında gidermek için 7/24 hizmet veriyoruz. Nakliyat fiyatlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmede tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Sancak Sk. 5-1 / Posta Kodu 06291/ Bağlum / Keçiören / Ankara

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Bağlum Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap