Ankara Çayyolu

Ankara Çayyolu Evden Eve Nakliyat Firması

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Ankara'nın Çayyolu ilçesinde bulunan ve en üst seviyede hizmet veren bir firmayız. Bizlerden istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde alabilirsiniz

Çayyolu nakliyat olarak sizlere istediğiniz hizmete en kısa süre içerisinde veriyoruz. Çay yolu Ankara'nın ilçesi olan Çankaya'nın bir mahallesidir. Eski adı ise kutun olarak bilinmektedir. Çok eski dönemlerde köy iken 23. 07. 2004 tarihinde mahalleye çevrilmiştir. Ankara’nın fazla bilinen bir semtidir ve son derece lükstür. Çay yolunda ünlü markanın birçok yeri vardır ve lüks villaları ile dikkat çekmektedir. Çay yolunun toplam olarak nüfusu 5,871 dir. Bu nüfusun 3,0 77 sine kadınlar 2,794 ünü ise erkekler oluşturmaktadır. Ankara’nın en işlek yerlerinden biridir.

Firmamız sizlere istediğiniz saatte ve istediğiniz günde taleplerinize gerçekleştirmek için hizmet vermektedir. Kadromuzda bulunan kişilerin bu iş hakkında bilgisi vardır ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Amacımız her zaman kaliteli ve en iyi fiyatlar ile karşınıza çıkmaktadır. Bu sektörde uzun süredir var olduğumuz için piyasada yer edindik ve birçok referansımız bulunur. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktır. Taşıma işlemini gerçekleştirmeden evvel ikimiz de bulunan profesyonel ekiplerimiz adresinize gelecek ve eşyalarınızı titiz bir şekilde paketleyecektir. Paketleme işlemini yapmadan taşınma işlemine gerçekleştiremiyoruz.

Ankara Çayyolu nakliyat, taşımacılık işinde her zaman planlı, projeli ve profesyonel bir şekilde hareket etmekteyiz. Nakliyat işlemini gerçekleştireceğimiz araçların her biri çelik kasa ve kapalı kamyonetlerdir. Kaliteli ve güvenilir bir nakliyat firması arıyorsanız, aradığınız yerdesiniz. Uzman kadromuz ile sizlere her zaman hizmet vermeye hazır halde beklemekteyiz. Aynı zamanda eşyalarınıza da sigorta yapıyoruz ve eşyalarını sigorta kapsamında olduğu için oluşabilecek herhangi bir soruna karşı bütün maliyet firmamıza ait oluyor. Bizlere ulaşım sağladığınız da ekibimiz de çalışan kişiler adresinize ücretsiz bir şekilde gelecek ve keşif işlemlerine başlayacaktır. Keşif yapmamızın amacı eşyalarınızı incelemek ve eşyalarınıza uygun araç ile taşınma günü adresinize gelmektir. Araç filetomuz son derece geniştir ve bu sebeple de eşyalarınızı uygun aracı bulmamız gerekecektir.

Çayyolu Asansör İle Taşıma Desteği

Taşınma işlemi zorlu bir süreçtir. Bu sebeple de insanlar taşınmaktan çekinirler ve panik içerisinde olurlar. Fakat firmamız sayesinde bu durumdan kurtulacaksınız ve taşınma işleminin titiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Firmamız taşınma işlemini en iyi şekilde ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için ekip halinde çalışma sağlar ve kısa zaman içerisinde nakliyat işlemini gerçekleştirir. Taşımacılık hizmetinde yüksek katlı binalar sizleri korkutmasın. Firmamız yüksek katlı binalar için teknolojik olan asansörlü taşıma desteği ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızda son teknolojik asansörlerimiz bulunur ve istediğiniz eşya İstediğiniz yere kısa zaman içerisinde aktarılır. Sizde eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını istiyorsanız Ankara çayyolu evden eve nakliyat firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamızda bulunan asansörler balkon kısmının olduğu bölgeye yerleştirilir. Asansörlerimiz son teknolojileri ve son derece güvenilirdir. Yüksek katlı binalar ya da dar girişli binalar için asansörlerimizi tercih ediyoruz ve asansör yardımı ile istediğiniz kadar eşyayı İstediğiniz yere ulaştırıyoruz. Eski zamanlarda yüksek katlı binalara merdiven yolu ile eşya taşınmak zordu ve bu sebeple de eşyalar zarar görüyordu. Fakat gelişen teknoloji ile artık eşyalar asansör yardımı ile taşınmaktadır ve daha güvenilir olmaktadır. Firmamızda çalışan profesyonel ekiplerimiz taşımacılık işlemi net bir şekilde gerçekleştirecek sizlere en iyi hizmeti verecektir. Bizim için önemli olan sizlersiniz ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için ekip olarak çalışma sağlamaktayız

Çayyolu Eşya Taşıma

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız için eşyalarınızın güvenli olması ve sorunsuz bir şekilde yeni yerine taşınması büyük önem taşımaktadır. Öncelikle firmamızda bulunan ekiplerimiz taşınma günü sabah erkenden adresinize gelecek ve ambalajlama işlemine başlayacaktır. Ekiplerimiz eşyalarınızı türüne ayıracak ve daha sonra ise ayrı ayrı paketlere koyacaklardır. Eşyalarınızın emniyetli bir şekilde taşınması için mutlaka ambalajlama işleminin yapılması gerekir. Paketleme işlemi gerçekleşmeyen eşyaların zarar görme olasılığı yüksektir ve yolda araç hareket ettiği zaman eşyalar zarar görebilir. Bu sebeple de yola çıkmadan evvel eşyalarımızı özenli ve titiz bir şekilde paketliyoruz ve daha sonra yola çıkıyoruz

Çayyolu nakliyat firmaları, nakliyat hizmetinde kapalı kısa içleri taşımaya tasarlanmış ve güvenilir araçlar ile yola çıkar. Firmamızda çalışan ekiplerimiz hassas bir şekilde eşyalarınızı paket dedikten sonra araçlara yerleştiriyor ve daha sonra ise gideceği yere ulaştırılması için eşyalar yola çıkarılıyor. Son derece konforlu olan araçlar ile sizin için değerli olan eşyalarınızın kısa süre içerisinde ulaşacağı yere taşınır. Sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet imkânı sunmak için her geçen gün kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Kaliteli bir şekilde çalıştığımız için piyasada adımızı sıklıkla duymanız normaldir. Nakliyat hizmetinde birçok referansımız mevcuttur ve referanslarımız ise kalitemizin göstergesidir. Sizde nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Profesyonel Çayyolu Taşımacılık Firmaları

Çayyolu nakliyat şirketleri, profesyonel bir şekilde 20 seneyi aşkın bir zamandır sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde eşyalarımızı taşımak ve aynı zamanda eşyalarınıza zarar gelmemesi için uğraşmak bizim görevimizdir. Taşıma işlemini gerçekleştirmek için bize cep telefonu numaramızdan ulaşım sağlayabilir ve bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladığınız da ekibimizde bulunan profesyonel ekiplerimiz adresinize gelecek ve eşyalarınızı inceleyecektir. Adresinize gelecek olan ekspertiz ücretsizdir ve sizlerin herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur.

Firmamız öncü bir firma olup bu sektörde en üst seviyeye gelmiştir. Evden eve nakliyat işinde her zaman profesyonel bir şekilde hareket edip en üst seviyeye ulaştık. Taşımacılık işlemi uzmanlık gerektiren bir iştir ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ekibimizde çalışan kişilerin her biri bu konuda uzman ve işini iyi bir şekilde gerçekleştiren kişilerden oluşmaktadır. Firmamızda çalışan kişilerin yetki belgesi bulunmakta ve her türlü eğitim'den geçmektedir. Firmamızda toplamda 20 araç bulunmakta ve her biri sizlerin hizmetine hazır halde beklemektedir. Araçlarımız eşyalarınıza göre değişiklik gösterir. Eşyalarınız fazla ise en büyük aracımız ile gelip bir defada eşyalarınızı taşıyoruz. Toplu halde taşımak istemiyorsanız parça eşya taşıma hizmetimizde mevcuttur.

Çayyolu Ankara Evden Eve Nakliyat

Çayyolu Evden Eve Taşımacılık Desteği

Nakliyat şirketimiz sizlere sigortalı hizmet imkânı tanımaktadır. Yola çıkarmadan evvel eşyalarınıza da sigorta yapıyoruz ve eşyalarınızın başına herhangi bir problem geldiğinde şirketimiz bu problemi karşılıyor. Bu sebeple çayyolu nakliyecileri ne sonuna kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz zaman bizlerden hizmet alabilirsiniz. Taşımacılık hizmeti düşünüyorsanız bizleri öncesinden arayabilir ve randevu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç gün öncesinden aramanız sizler için daha iyi olacaktır.

Çayyolu Nakliyat Hizmeti

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar kendini geliştirmek yenilemek adına sürekli çalışma sağlamaktadır. Hayalimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve en iyi şekilde onlara hizmet vermektir. Sizlerin eşyasını kendi eşyalarımız gibi görüyoruz ve titiz bir şekilde nakliyat işlemini gerçekleştirmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz. Firmamız sayesinde eşyalarınız kısa zaman içerisinde ve hiçbir hasara uğramadan yeni yerine ulaşacaktır. Çayyolu nakliyat firmamızdan hizmet almak istiyorsanız telefon numaramızdan bize ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Sizlere istediğiniz zaman hizmet vermeye hazırız.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Gül Sk. No:39 / Posta Kodu 06810/ Çayyolu / Ankara

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Çayyolu Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap