Ankara İvedik

Ankara ivedik Evden Eve Nakliyat Firması

İvedik Evden Eve Nakliyat

Ankara Gsm İvedik evden eve nakliyat firması sayesinde eşyaların taşınması zahmetli bir iş olmaktan çıkmaktadır.

Ankara’nın kalabalık nüfuslu bölgelerinden biri olan İvedik Yenimahalle semtine bağlı bir mahalle olarak bilinir ve burada İvedik nakliyat hizmeti yoğun talep görmektedir. Önceleri köy olarak bilinen bu mahalle zamanla daha gelişmiş bir hal almıştır. Bölge genelinde önceden karpuz ve kavun bostanları yer alırken zamanla bunların yerine önemli ekonomi, ticaret ve sanat merkezleri yerleşmiştir.

Özellikle bölgede bulunan İvedik Organize Sanayi bölgesi mahallenin kalkınmasında ciddi bir etkiye sahiptir. Bu bölgede çok sayıda önemli firma yer almaktadır. Aynı zamanda İvedik içerisinde Hurdacılar sitesi, ASKİ spor salonu gibi ticaret ve spor merkezleri de vardır.

İvedik sanayi bölgesinde ortalama 8000 civarında faal durumda işyerinin olduğu ifade edilir. Mahallenin bağlı olduğu Yenimahalle bunun yanı sıra ASELSAN, Halk Ekmek, AOÇ Süt, Türk Traktör, Tekel İçki Fabrikaları ve AOÇ şarap gibi noktalara ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin en yoğun bölgelerinden biri olması sebebiyle Yenimahalle’de bölge nüfusunun önemli bir bölümü çalışan kesimden meydana gelmektedir.

Ankara İvedik Nakliyat

Ankara İvedik nakliyat hizmeti kapsamında tüm evden eve eşya taşımacılığı işleri sorunsuz şekilde halledilmektedir. Firmanın bu alanda profesyonel ve deneyimli olması tüm çalışmaların en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Bunun için gerekli tüm ekipman tam donanımlı ve teknolojik olacak şekilde firma bünyesinde yer almaktadır.

Sunulan hizmetin daha da kaliteli olabilmesi adına geniş personel kadrosu hizmet vermekte ve her bir personel gerekli deneyime ve eğitime sahip olmaktadır. Bu sayede neredeye yapılırsa yapılsın tüm nakliye hizmetleri yüksek kalite standartları çerçevesinde verilmektedir. Sunulan bu hizmetin hepsi başlangıçta belirlenen fiyat kapsamında olup taşıma boyunca müşterilerden ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede hizmete olan talep de her geçen gün biraz daha artmaktadır.

İvedik Eşya Taşıma

Ankara İvedik Mahallesi Nakliye Hizmeti

Ankara İvedik Mahallesi çalışan nüfusunun yoğun olduğu bölgelerden biri olarak bilindiğinden bu bölgede nüfus her zaman hareketlidir. Bu nedenle evden eve nakliye firmasına sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

Evden eve nakliye hizmeti kapsamında herhangi bir bölge sınırlaması olmaması sayesinde tüm taşımalar rahatlıkla yapılmaktadır. Üstelik bu hizmet tüm müşterilere kesintisiz olarak verilmektedir. Yani çalışan kişiler isterlerse akşamları ya da hafta sonu günlerinde de nakliye hizmetinden yararlanabilirler. Ancak bu hizmete talep daha fazla olduğundan yoğunluktan etkilenmemek adına nakliye ihtiyacı olduğu anda firmaya hizmet talebinde bulunmak gerekir. Böylece istenilen gün ve saatte eşyaların taşınma olasılığı daha da artacaktır. Özellikle tayin dönemlerinde nakliye işleri daha fazla olduğundan bunu da göz önünde bulundurmakta yarar vardır.

Ankara İvedik Evden Eve Nakliyat

Ankara İvedik evden eve nakliyat hizmeti kendi içerisinde çeşitli aşamalardan meydana gelir. İlk olarak müşteriler firmaya hizmet talebinde bulunurlar ve bunun üzerine firma ile müşteri arasında bir görüşme gerçekleşir. Burada eşyanın yoğunluğu, nakliyenin gerçekleşeceği gün ve saat, nakliye fiyatları, taşımanın yapılacağı adresler gibi detaylar görüşülür.

Evden eve nakliye hizmeti kapsamında her müşteriye özel çözümler sunulmaktadır. Bu nedenle yapılan görüşmede nakliyeye özgü tüm detaylar öğrenilmekte, alanında uzman personeller tarafından uygun bir nakliye planı oluşturulmaktadır. Daha sonra bu planlamaya göre personel sayısı, araç seçimi gibi tercihler yapılarak nakliyenin en iyi şekilde olması sağlanır. Böylece firmanın öncelikli hedefi olan müşteri memnuniyeti de sağlanmış olacaktır.

İvedik Ankara Evden Eve Nakliyat

İvedik Nakliyat Firmaları

Hizmet kalitesine verilen önem sayesinde firmamız İvedik nakliyat firmaları arasında her zaman öne çıkmaktadır. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde firma tarafından sunulan her bir nakliye hizmeti referans haline dönüşmektedir. Hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız her zaman uygun fiyat politikasına sahiptir. Her müşteriye yüksek kalitede ve uygun fiyatlı hizmet sunulmaktadır. Bu sayede herkes nakliye hizmetinden bütçesini zorlamadan yararlanabilecektir.

İvedik bölgesinde nakliyat firmaları sayıca fazladır. Bu nedenle bir firmayı doğrudan seçmek yerine kıyaslama yapmak daha avantajlı olacaktır. Her firmanın hizmet kalitesi ve fiyat politikası aynı olmayacağından her iki açıdan da en cazip olanı seçmek gerekir. Böylece elde edilen sonuç daha fazla memnun edici olacaktır.

Ankara İvedik Nakliyecileri

Ankara İvedik nakliyecileri İvedik başta olmak üzere geniş bir alana hizmet vermekte, eşyanın taşınacağı adres ile ilgili herhangi bir bölge sınırlamasına sahip olmamaktadır. Bu sayede şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin dileyen herkes eşyalarını rahatça taşıtabilir.

Eşyaların taşınması normalde zahmetli bir iş olarak bilinirken firma personellerinin planlı şekilde ilerlemesi bu işi daha kolay hale getirmektedir. Bu durum her nakliye firması için geçerli olmadığından seçim aşamasında firmanın hizmet detaylarını incelemekte yarar vardır.

Nakliye firmasının nasıl ve ne kalitede hizmet verdiğini öğrenmek adına daha önce verilmiş olan nakliye hizmetlerine göz atılabilir. Müşteri yorumlarının olumlu yönde olması, referansların sağlamlığı ve güvenilirliği firmanın daha fazla tercih edilmesini sağlayacaktır. Bu özellikler her firma için istenilen derecede olmayabilir.

Ankara İvedik Nakliyat Şirketleri Hakkında

Ankara İvedik nakliyat şirketleri arasından seçim yapılırken firmanın uyguladığı fiyat politikasına göz atmakta yarar vardır. Nakliyenin kalitesinden ödün vermeden en iyi hizmeti en uygun fiyatla veren firma her zaman daha fazla tercih edilmektedir.

Firma tarafından nakliye fiyatları belirlenirken pek çok unsur dikkate alınmaktadır. Bunlar neticesinde minimum maliyet ve yüksek kalite standartları içren fiyatlar uygulamak nakliyenin daha fazla talep görmesini sağlar. Özellikle şehir içine yapılan evden eve nakliyelerde mesafe genellikle daha kısa olduğundan fiyatlar da buna bağlı olarak daha düşük belirlenmektedir. Buna kıyasla İvedik ve Ankara dışına yapılan nakliyelerin fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır.

İvedik Nakliyat Hizmeti

İvedik nakliyat hizmeti çerçevesinde değişen teknolojik koşullar hizmete anında dahil edilmekte olup bu sayede tüm kurum ve kuruluşlara en iyi nakliye hizmeti verilmektedir. Firma bünyesinde evden eve nakliyeye ek olarak hastane, okul, büro, fabrika ve buna benzer alanlara yönelik de taşımacılık yapılmaktadır.

Nakliye hizmetinde görevli personellerin her nakliye türü ile ilgili deneyime sahip olması sürecin daha profesyonel şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. Bu nedenle eşya taşıma ihtiyacı oluştuğunda yüz yüze ya da telefonla olmak üzere firma ile iletişime geçilmelidir. Böylece hizmet detayları ile ilgili daha net bilgilere ulaşılabilir.

Ankara İvedik Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Ankara İvedik parça eşya taşıma hizmeti her dönem yoğun talep görmektedir. Tek ya da birkaç parça eşyanın taşınmasını kapsayan bu hizmet standart nakliyelere göre daha uygun fiyatlardan yapılmaktadır. Eğer parça eşyalar şehir dışına taşınacaksa genellikle o yöne giden başka eşyalarla birleştirilerek götürülmektedir. Bu durum müşteriler için maliyet avantajı sağladığından daha fazla tercih edilmektedir. Taşınacak eşya sayısı ne olursa olsun nakliye öncesinde her bir eşya paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Aynı zamanda eşyalar garantili ve sigortalı şekilde taşınmakta olup taşıma sırasında yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı koruma altına alınmaktadır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 11. Cd. No:699 / Posta Kodu 06620/ İvedik / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

İvedik Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap