Ankara Kayaş

Ankara Kayaş Evden Eve Nakliyat Firması

Kayaş Evden Eve Nakliyat

Ankara Kayaş nakliyat firması tarafından sunulan hizmetler içerisinde özellikle evden eve eşya taşımacılığı her dönem yoğun talep görmektedir.

Ankara Kayaş nakliyat firması eşya taşımacılığını daha kolay ve profesyonel hale getirmektedir. Ankara’nın Mamak ilçesinde yer alan Kayaş ilçenin doğu kısmındadır. Özellikle semte yer alan Bayındır Barajı ve çevresindeki mesire alanları bölgeye ilkbahar yaz aylarında ayrı bir canlılık katmaktadır. İsim benzerliği sebebiyle ilin diğer bir önemli noktası olan Ayaş ile sıklıkla karıştırılan bu semt banliyö hattının başlangıç noktası olarak kabul edilir. Şehrin ilk toplu taşıma aracı olarak bilinen Ankara – Kayaş banliyö hattı 1929 yılından bu yana hizmet vermektedir. Önceleri Çankaya ilçesine bağlı olarak varlığını sürdüren bölge 1983 yılında kanunen Çankaya’dan ayrılıp Mamak sınırları içerisinde yer almıştır.

Semtin geçmişinin Anadolu’nun Türkler tarafından fethedilmesi ile birlikte Türk obalarının teker teker buraya yerleşmesine kazan uzandığı ifade edilmektedir. Bu nedenle tarihi açıdan bakıldığında şehrin genelinde önemli izler görmek mümkündür.

Ankara Kayaş Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Ankara’nın kalabalık nüfuslu bölgelerinden biri olan Kayaş bu yönüyle evden eve nakliye hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerden biri olarak kabul edilir. Bu nedenle bölge genelinde hizmet veren çok sayıda nakliye firmasına rastlamak mümkündür.

Semtte hizmet veren nakliye firmaları hizmet kalitesi ve uyguladıkları fiyat politikaları yönünden birbirinden ayrılır. Bunlar arasından seçim yapılırken hem kalite hem de fiyat olarak en uygun seçenekleri sunan firmaya öncelik verilmelidir. Nakliyede bir eve ait bütün eşyalar firmaya teslim edileceğinden dolayı sunuluna hizmetin garantili ve güvenilir olması da son derece önemlidir. Bu nedenle firmanın sigortalı taşımacılık yapması müşterilerin güvenin artmasını sağlayacaktır.

Kayaş Eşya Taşıma

Ankara Kayaş Nakliyat

Hizmet bölgesi sınırlaması olmadan hizmet veren Ankara Kayaş nakliyat firmasından hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık işleri için yararlanılabilir. Firmanın temel amacının müşteri memnuniyetini sağlamak olması sebebiyle her bir hizmet yüksek kalite standartları çerçevesinde verilmektedir.

Nakliye için tercih edilen firmanın hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için daha önce yapılmış olan işlere bakılabilir. Müşteri yorumlarının olumlu yönde olması firmanın evden eve eşya taşımacılığını en iyi şekilde yaptığının göstergesi olarak kabul edilebilir. Bu durum her firma için geçerli olmayacağından dolayı firma ve hizmetleri mukayese edilerek karar verilmelidir. Böylece eşyaların taşınması daha da zahmetsiz bir hal alacaktır.

Ankara Kayaş Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Her dönem ilgi gören Ankara Kayaş evden eve nakliyat hizmeti her müşteriye özel olarak verilmektedir. Nakliye öncesi müşterilerin beklentileri ve istekleri dikkate alınmakta, ona uygun bir nakliye planı hazırlanmaktadır.

Müşteri ile firma temsilcisi arasında yapılan görüşme neticesinde uygun bir nakliye planlaması yapılmaktadır. Öncelikle nakliyenin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenmekte, nakliye ekibi ona göre hazır durumda olmaktadır.

Nakliyeye başlanmadan önce tüm eşyalar taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Gerekli elektronik eşyalar tecrübeli personeller tarafından de monte yapılmakta ve ardından tüm parçalar ambalajlanmaktadır. Bunun yapılmasının amacı taşıma esnasında eşyaların daha korunaklı hale gelmesini sağlamaktır. Eşyalar sigorta kapsamında taşınmasına karşın özel paketlenerek müşterilerin daha da rahat olması desteklenmektedir.

Kayaş Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Kayaş Nakliye Firmaları

Ankara Kayaş nakliyat firmaları sayıca fazla olmasına karşın müşteri beklentilerinin karşılanabilmesi için firmanın yeterli deneyime ve bilgiye sahip olması gerekir. Firma bünyesinde alanında tecrübeli ve teknik bilgiye hakim personellerin bulunması taşınma sürecini daha da sorunsuz hale getirecektir. Bu özellik her firma için geçerli değildir.

Nakliye hizmetinin müşteriye özel olarak sunulması sayesinde mutlu müşteri sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu kapsamda firma daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli arayış içerisine girmekte, sektörde meydana gelen yenilikleri hız kesmeden hizmet kapsamına dahil etmektedir. Böylece müşteri ağı da günden güne genişlemektedir. Burada önemli olan nokta müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak nakliye hizmeti verebilmektir.

Ankara Kayaş Nakliyecileri

Genel olarak bakıldığında Ankara Kayaş nakliyecileri başta semt içinde olmak üzere ülkenin dört bir yanına yönelik nakliye hizmeti vermektedir. Ancak bazı firmalar bu işe yalnızca ticari açıdan baktığından profesyonellikten uzak olan nakliye hizmetleri ile karşılaşmak mümkündür. Bunu önlemek adına nakliye hizmeti almadan önce piyasada firma araştırması yapmakta yarar vardır.

Firmalar arası kıyaslama yaparken doğrudan fiyata odaklanmak pek doğru olmayacaktır. Bazı firmalar sırf ucuz olması için hizmetten ödün vermektedir. Bu nedenle en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan veren firma her zaman öncelikli olarak tercih edilmelidir. Böylece alınan hizmet müşteriyi daha fazla memnun edecektir.

Ankara Kayaş Nakliyat Şirketleri Ve Fiyatları

Ankara’da hizmet veren Kayaş nakliyat şirketleri fiyat politikası yönünden birbirinden ayrılır. Fiyatlar belirlenirken pek çok unsur dikkate alınmaktadır. Öncelikle nakliyenin yapılacağı iki yer arasındaki mesafe arttıkça buna bağlı olarak fiyatlarda da yukarı yönlü hareket etmektedir.

Fiyatların belirlenmesine eşyanın fazlalığı da etkili olmaktadır. Taşınacak eşyanın artması ile birlikte nakliye için kullanılacak araç kapasitesi, ekipman ve personel sayısı da artacağından bunu dikkate alarak karar verilmektedir. Firmanın ekonomik fiyat politikasına sahip olması bu durumda avantaj sağlamaktadır. Bu gibi özelliklerden ödün verilmeden en düşük fiyatların belirlenmesi her zaman daha fazla ilgi görecektir.

Nakliye fiyatlarında hizmet için kullanılan malzemelerin de etkisi fazladır. Örneğin nakliye için asansörlü taşıma hizmeti kullanılacaksa bu durumda fiyatlar biraz daha farklı olacaktır. Uygulanacak fiyatlarla ilgili net bilgilendirme müşteri ile yapılan ön görüşmede aktarılmaktadır.

Ankara Kayaş Nakliye

Ankara genelinde yoğun talep gören Ankara Kayaş nakliyat hizmeti eşyaların taşınması için gerekli her türlü detaya sahiptir. Nakliye kendi içinde aşamalara ayrılmakta olup bunların her biri planlı programlı şekilde ilerlemektedir. Hizmet verecek olan personelin işinde tecrübeli olması sayesinde eşyaların taşınması bir sorun yaşanmadan tamamlanmaktadır.

Özellikle Ankara dışına yapılan nakliyelerde planlı şekilde ilerlenmesi daha avantajlı olmaktadır. Bu taşımalarda mesafe fazla olduğundan taşınma için harcanan süre de artmaktadır. Dolayısıyla ekstra zaman kaybına yol açmamak adına nakliyenin her evresi en hızlı ve pratik şekilde yapılmaktadır. Bu durum evden eve eşya taşımacılığı başta olmak üzere ofis taşıma, hastane taşıma ve bunun gibi tüm nakliye işleri için geçerlidir.

Ankara Kayaş Parça Eşya Taşıma Hizmeti

AnkaraKayaş parça eşya taşıma

Tel: 0,541 932 42 28hizmeti dileyen herkesin kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanabilmesi için son derece iyi bir fırsattır. Bu sayede taşınacak eşya türü ya da sayısı ne olursa olsun her bir nakliye için profesyonel hizmet sunulmaktadır. Taşınacak eşyanın sayısı arttıkça maliyet de artacağından parça eşyalar genellikle daha uygun fiyatlardan yeni adresine götürülmektedir. Bunun için aynı yöne giden nakliyeler ayarlanmakta ve her bir eşya özel olarak taşınmaktadır. Taşıma öncesinde tüm parçalar nakliye için hazır hale getirilmekte ve böylece yol boyunca zarar görmesi önlenmektedir. Bu sayede taşınan her bir eşya ve şehir fark etmeksizin verilen bütün nakliye hizmetleri firma için birer başarı tablosu haline dönüşmektedir.

ŞUBE ADRESİMİZ: 1832. Sk. No:9 / Posta Kodu 06270/ Kayaş / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Kayaş Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap