Ankara Şentepe

Ankara Şentepe Evden Eve Nakliyat Firması

Şentepe Evden Eve Nakliyat

Ankara’da taşınmak isteyenler için evden eve nakliyat çalışmaları ile profesyonel şekilde hizmet sunulmaktadır.

Evini taşımak isteyenler Şentepe nakliyat çalışmaları ile firma kısa süre içerisinde sorunsuz şekilde taşıma imkanı sunmaktadır. Şentepe, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı olan sekiz mahalleden ve eklenen yeni bir mahallenin tamamının oluşturduğu bir semttir. Türkiye’de ilk olarak yapılan televizyon vericileri bu semtte bulunmaktadır.

Semtte ilk yıllarda gecekondu yaşamı yoğun olarak tercih edilirken daha sonrasında kentsel dönüşüme uğrayarak modern apartmanlara yerini bırakmıştır. Semtin sınırları içerisinde bulunan mahallelere ilk zamanlarda Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçelerinden yoğun göç yaşanmıştır. Giderek artan nüfus yoğunluğu sayesinde günümüzdeki halini almıştır.

Zaman içerisinde semtin gelişmesi ve aynı zamanda nüfus yoğunluğunun artmasıyla eski zamanlarda yaşanan gecekondu yaşantısı tamamen getirilmiştir. Semtin sınırları içerisinde televizyon vericilerinin yanı sıra Yenimahalle/Şentepe teleferik hattının üçüncü ve aynı zamanda son olan dördüncü istasyonları yer almaktadır. Bu sayede özellikle gün içerisinde nüfus yoğunluğu artmaktadır. Özellikle Ankara’ya gelecek olanlar için en çok ziyaret edilen bölgeler arasında yer almaktadır. Gelişmeye devam eden semtlerden biridir.

Şentepe Nakliyat Hizmeti

Taşınma sırasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı profesyonel hizmet almak isteyenler için Ankara Şentepe nakliyat çalışmaları ile bölgedeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalarda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bu sayede giderek artan müşteri kapasitemiz ile aralıksız şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için yeterli bilgi ve deneyime sahip olan profesyonel ekibimiz tarafından her aşama dikkatli bir şekilde takip edilmektedir. Yeterli sayıdaki ekibin adresinize yönlendirilmesi sayesinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan gerekli bütün çalışmalar ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ön çalışmalar sırasında yapılan kontroller sayesinde taşıma işlemi için gerekli her türlü ekipman belirlenmektedir. Yaşanabilecek her türlü probleme karşı almış olduğumuz önlemler dahilinde eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Şentepe Eşya Taşıma

Profesyonel Evden Eve Taşıma

Ankara’da faaliyet göstermekte olan firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan nakliye çalışmaları öncesinde gerekli kontroller uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz kontrollerde her detayı inceleyerek gerekli bütün ekipmanları tedarik etmekteyiz. Taşıma sırasında yaşanabilecek sorunlar karşısında özellikle en uygun hizmet seçeneğini belirlemekteyiz. Evin konumuna, eşyaların durumuna göre yapılacak incelemeler sayesinde nakliyat konusunda tamamen güvenilir şekilde hizmet almanız için çalışmaktayız.

Kısa süre içerisinde gerekli bütün çalışmaların yapılabilmesi için Ankara Şentepe evden eve nakliyat çalışmalarımızla bölgedeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Tek tek ambalajlanacak olan eşyalar sayesinde taşıma sırasında herhangi bir sorun oluşmadan işlem yapılması sağlanmaktadır. Ambalajlar konusunda rahat kullanabileceğimiz malzemeleri tercih etmekteyiz. Mobilya ve diğer eşyaların ambalajlanması için gerekli sayıda ekibin adresinize yönlendirilmesi sayesinde kısa süre içerisinde eşyalar taşınır duruma getirilmektedir.

Şentepe Nakliye Firması

Tek tek ambalajlanan eşyalar yeterli kapasiteye sahip araçlarımız ile taşınmaktadır. Ambalajlama sırasında özellikle mobilyaların zarar görmemesi için büyük boyutlardaki mobilyalarda demonte taşıma işlemi yapmaktayız. Ustalarımız tarafından yapılacak olan işlemler doğrultusunda demonte hale getirilen mobilyalar paketlenerek taşınmaktadır. Bu sayede araç içerisinde az yer kaplaması ve aynı zamanda taşıma sırasında zarar görmemesi sağlanmaktadır. Demonte şekilde taşınan mobilyalar teslimat sırasında ustalarımız tarafından yapılacak olan montaj çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Nakliye konusunda yaşanabilecek her türlü endişeye karşı garantili hizmet almanızı sağlamaktayız. Firmamız zaman içerisinde yaşanan gelişmeleri anlık olarak takip ederek sektörde özellikle en kaliteli hizmeti alabilmeniz için çalışmaktadır. Geniş hizmet kapasitemiz dahilinde yapmış olduğumuz çalışmalarla ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. Tam kapasiteyle aralıksız olarak çalışmalarımızı devam ettirerek müşteri taleplerini belirlenen tarihlerde sorunsuz şekilde karşılamaktayız.

Şentepe Ankara Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma sırasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı garantili hizmet almak isteyenler sigortalı nakliyat çalışmalarımız sayesinde güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınızda yaşanabilecek her türlü problem karşısında sizleri mağdur etmemek adına sigortalı olarak taşıma işlemi yapmaktayız. Sigorta firması tarafından yapılan incelemeler sonrasında gerekli sigortalama çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede yaşanan durumlarda mağduriyetiniz sigorta firması tarafından giderilmektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için Şentepe nakliyat firmalarıarasında bulunan firmamız zaman içerisinde göstermiş olduğu hassasiyet ile farkını ortaya koyarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Uzman ekibimiz her aşamada gerekli itinayla göstererek tamamen sizleri yormadan taşıma işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Taşınırken yaşamış olduğunuz kaygılardan kurtulabilmeniz için sizlere profesyonel şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Taşıma işlemi için özellikle evin konumuna ve durumuna göre eşyaların güvenli şekilde dışarı çıkartılabilmesi için en uygun nakliyat seçeneği belirlenmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat çalışmaları öncesinde gerçekleştirilecek olan kontroller için firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz ekibimiz belirlenen adrese yönlendirilen ve kısa süre içerisinde gerekli incelemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu doğrultuda özellikle Sentepe nakliyat için en uygun seçeneğin belirlenmesi sağlanmaktadır.

Eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınabilmesi için yapılacak olan nakliye çalışmaları sırasında gerekli ekipmanlar ve taşıma yöntemi belirlenmektedir. Eşyaların incelenmesi ve aynı zamanda nakliyat seçeneklerinin belirlenmesi için gerekli olabilecek her durumda firmamıza ulaşım sağlayarak ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde istenilen adrese ulaşacak olan ekibimiz gerekli çalışmaları tamamlayarak sizlere bilgi vermektedir. İnceleme sonrasında belirlenecek olan en uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlamaktayız.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Taşıma sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek her türlü problem karşısında firmamız destek hizmeti sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler için destek hattımız üzerinden yapılacak görüşmeler dahilinde talepleriniz işleme alınmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat çalışmaları sayesinde özellikle Şentepe nakliyecileri konusunda müşterilerimizin ilk tercihi olmaktayız. Asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma gibi çok sayıda farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz her çalışmada tamamen müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hareket etmekteyiz. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehiriçi ya da şehirlerarası gerçekleştirilecek olan nakliye çalışmaları konusunda Şentepe nakliyat şirketleri arasından seçim yapmak isteyenler için firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile nakliyat hizmetinin yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıntılı şekilde yapılacak kontroller doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından belirlenecek fiyat seçenekleri ile hizmet sunulmaktadır.

Taşıma işlemi için ekspertiz tarafından yapılan kontroller sırasında dairenin bulunduğu kat sayısı, daire içerisindeki oda sayısı, eşyaların durumu göz önüne alınarak hesaplama yapılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı görüşme yapabilirler. Fiyat teklif talebinde bulunmanız doğrultusunda ücretsiz olarak yönlendirilecek olan ekspertiz ekibimiz tarafından yapılan kontroller dahilinde tarafınıza dönüş sağlanmaktadır.

Firmamızın belirlemiş olduğu fiyatları onaylamanız durumunda taşıma işlemi için belirlenecek diğer ayrıntılara göre hareket edilmektedir. Talep etmiş olduğunuz tarihte belirlenen adrese yönlendirilen ekibimiz adresinizden alınacak olan eşyaların güvenli bir şekilde araca yerleştirerek daha sonrasında belirlenen adrese ulaştırılmaktadır. Şehiriçi ya da şehirlerarası yapılacak olan nakliyat çalışmaları sırasında teslimat süreleri belirlenen adrese göre değişkenlik gösterebilir.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 1045. Sk. No:14 / Posta Kodu 06210/ Yenimahalle / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Şentepe Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap