Ankara Siteler

Ankara Siteler Evden Eve Nakliyat Firması

Siteler Evden Eve Nakliyat

Nakliye dalında hizmet vermekte olan firmamız evden eve nakliyat çalışmaları da bölgede sorunsuz şekilde taşınma imkanı sağlamaktadır.

Farklı sebeplerden dolayı taşımak isteyenler için Siteler nakliyat çalışmalarımız sayesinde kısa süre içerisinde taşınma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Siteler, Ankara’da Altındağ ilçesine bağlı olan semtlerden biridir. Semtin kuruluşu 1960 yılına dayanmaktadır. Özellikle Türkiye’nin en köklü ilk mobilya sanayi bölgesi olarak bilinmektedir. Mobilya sektörünün lokomotifi konumunda yer almaktadır. İş olanaklarının fazla olması nedeniyle özellikle çalışmak isteyenlerin bu bölgeye yoğun talebi bulunmaktadır.

2007 yılına kadar mahalle olarak bilinmekteydi. 2007 yılından sonra ise Altınpark ve Ulubey mahallelerinin bağlı olduğu bir semt haline gelmiştir. Bölgedeki nüfus her geçen gün artmaya devam etmektedir. İş olanaklarının yanı sıra özellikle konumu itibarıyla da tercih edilen bölgelerden biridir. Devamlı olarak geliştirilmekte olan semt sayesinde mobilya sektörü başta olmak üzere pek çok farklı alanda çalışma yapılmaktadır. Semti sınırları içerisinde yaklaşık olarak 5644 mobilya üretimi yapmakta olan işletme bulunmaktadır. Bu sayede 10.500 kişiye istihdam etme imkanı sağlanmaktadır.

Evden Eve Taşıma Ankara

Taşınma konusunda sorun yaşamak istemeyenler için Ankara Siteler nakliyat çalışmalarımız sayesinde bölgede kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktayız. Yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız elde etmiş olduğu deneyimlere bağlı kalarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda firmamıza ulaşım sağlamanız kısa süre içerisinde nakliye sorununun çözümünü sizlere getirmektedir.

Şehiriçi ya da şehirlerarası gerçekleştirilecek olan çalışmalar konusunda yeterli kapasiteyle aralıksız şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Taşınırken özellikle Eşyalarınızın hasar görmemesi için bu işi profesyonel şekilde yapmaktayız. Günümüz teknolojisi ile hazırlanmış olan ekipmanlar sayesinde nakliyat çalışmaları ile daha rahat şekilde sürdürmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her durumda sorunsuz ve güvenilir hizmet almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siteler Eşya Taşıma

Kaliteli ve Güvenilir Nakliyat

Talep edilmesi durumunda Ankara Siteler evden eve nakliyat hizmetlerimiz dahilinde belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak çalışmalara başlamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak kontroller sırasında özellikle taşıma işlemini güvenli şekilde yapılabilmesi için en uygun ambalaj seçenekleri belirlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın güvenli şekilde taşınması sağlanmaktadır. Uzman ekibimizin yapmış olduğu kontrollerin ardından onay vermeniz durumunda belirlenecek olan tarihte taşıma işlemi için ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir.

Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte olan firmamız tamamen müşteri memnuniyetini garanti ederek hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için sektörde yılların deneyimi ile talepleri karşılamaktayız. Bu sayede ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

İlk aşamada ambalajlama çalışmaları yapılmaktadır. Taşıma sırasında sorun yaşanmaması için büyük mobilyalarda özellikle demonte taşıma işlemi yapmaktayız. Ustalarımız tarafından yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda mobilyalar parçalarına ayrılarak daha sonrasında teslimat sırasında montajı yapılarak teslim edilmektedir. Demonte taşıma işlemi özellikle mobilyaların çizilmesi ya da hasar görmesi gibi durumların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda özel olarak kullanmış olduğumuz ambalaj seçenekleri diğer eşyalarınızın hasar görmesini engellemektedir.

Yeterli sayıdaki ekibin adresinize yönlendirilmesi sayesinde kısa süre içerisinde her aşama sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Ambalajlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekibimiz eşyaları yeterli kapasiteye sahip olan araçlara yüklemektedir. Araç yükleme işlemleri sırasında özellikle kullanmış olduğumuz sabitleme sistemi taşıma sırasında yaşanabilecek sorunların önüne geçmektedir. Hızlı ve güvenilir hizmet almak isteyenler için Siteler nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız özellikle müşterilerin tercihi olmaktadır.

Araç içerisine yerleştirilen eşyalar belirlenen adrese ulaştırılmaktadır. Teslimat sırasında gerekli kontroller ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın sorunsuz şekilde teslim edildiği onaylanmaktadır. Teslimat sırasında özellikle demonte olarak taşınan eşyaların montajı ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde gerçekleştirilerek kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Siteler Ankara Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Sırasında yaşanabilecek sorunlara karşı özellikle kendini güvence altına almak isteyenler için Siteler nakliyecileri olarak sigortalı hizmet sağlamaktayız. Sigorta firması tarafından yapılacak çalışmalar doğrultusunda özellikle taşıma sırasında sorun yaşanması halinde mağduriyetiniz giderilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Geniş hizmet kapasitemiz dahilinde tamamen müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde hizmet sunmaktayız.

Asansörlü olarak gerçekleştirilecek olan nakliyat çalışmaları özellikle merdiven boşluğunun dar olduğu binalarda eşyaların güvenli bir şekilde dışarı çıkartılmasını sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmaları birleşerek hızlı ve güvenilir işlem yapılmasını sağlamaktayız. Asansör sistemi uygun binalarda kullanılmaktadır. Dışarıdan yaklaştırılacak olan sistem sayesinde eşyalar güvenli bir yoldan dışarıya çıkartılmaktadır. Yüksek katsayısına sahip binalarda ya da merdiven boşluğunun dar olduğu binalarda tercih edilmektedir.

Profesyonel Taşıma Çalışmaları

Kirada yaşayanlar ya da taşınmak zorunda kalanlar için özellikle taşınma süreci son derece yorucu olmaktadır. Bu nedenle daha kolay ve rahat bir şekilde taşımak isteyenler için Siteler nakliyat şirketleri arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün çalışmalarını geliştirerek daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde yeni adresinize taşınmanızı sağlamaktayız.

Tam kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda firmamız şehiriçi ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Nakliyat çalışmaları konusunda ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak taleplerini iletebilirler. Evden eve yapılacak olan nakliyat çalışmaları sayesinde ekstra bir ihtiyaca gerek duyulmadan eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırılması için çalışmaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan nakliyat çalışmaları konusunda firmamız en uygun fiyat seçenekleri belirlemektedir. Yapılacak olan değerlendirmeler konusunda ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede talep edilmesi durumunda istenilen adrese yönlendirilecek olan uzman ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak eşyaların taşınması için en uygun fiyatlar hesaplanmaktadır.

Detaylı şekilde gerçekleştirilen kontroller sırasında daire içerisindeki eşyaların durumu, eşyaların kapasitesi, daire içerisindeki oda sayısı, dairenin bulunduğu kat sayısı belirlenecek olan nakliyat seçeneği gibi pek çok farklı ayrıntı göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Fiyat bilgisi almak isteyenler ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirler. Kısa sürede yapılacak olan geri dönüşler sayesinde fiyat bilgisi almanızı sağlamaktayız.

Siteler Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma, sigortalı nakliyat gibi çok sayıda farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır. Farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan çalışmalar konusunda özellikle Siteler nakliyat hizmeti almak isteyenler için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayede yapacağınız her talep doğrultusunda en kısa süre içerisinde yeni adresinize eşyalarınızın ulaşmasını sağlamaktayız. Nakliyat hizmetleriniz dahilinde gerçekleştirilecek bütün işlemlerin ekibimiz tarafından yapılması sayesinde özellikle bu sürecin sizin adınıza kolaylaştırmaktayız.

Ankara Siteler bölgesinde bulunan ve farklı bölgelere taşınmayı düşünenler için yapacağınız nakliyat çalışmaları şehiriçi ya da şehirlerarası seçeneklere göre farklı sürelerde teslimat yapılmasını sağlamaktadır. En kısa süre içerisinde belirlenen adrese ulaşım sağlayarak nakliyat çalışmaları başlatmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Şenkal Sk. No:21 / Posta Kodu 06360/ Altındağ / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Siteler Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap