Ankara Yenikent

Ankara Yenikent Evden Eve Nakliyat Firması

Yenikent Evden Eve Nakliyat

Ankara’da nakliyat hizmeti almak isteyenler için aralıksız şekilde sürdürmüş olduğumuz çalışmalarla taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız.

Tamamen profesyonel şekilde yapılacak olan Yenikent nakliyat çalışmaları sayesinde taşınma sürecini daha kısa süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı olan Yenikent bölgedeki semtlerden yalnızca biridir. Ankara-Ayaş karayolu üzerinde yer almaktadır. Bölgeye ulaşım oldukça kolaydır. Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede özellikle tarım ekonomik faaliyetlerin en önemlisidir. Tarım üzerinden bölgede yaşamakta olanlar geçimlerini sağlamaktadır.

Yenikent’e bağlı 12 mahalle bulunmaktadır. Her geçen gün gelişmekte olan bölge özellikle Ankara’nın Sincan ilçesinde nüfus sayısı artmakta olan bölgelerden biridir. Bölgenin sınırları içerisinde Asaş fabrikası yer almaktadır. Aynı zamanda Osmanlı Stadyumu yerleşkesi de sınırları içerisinde bulunmaktadır. Şehir merkezine düzenli olarak yapılan otobüs seferleri sayesinde bölgeye ulaşım sağlamak isteyenler için aralıksız ulaşım imkanı sağlamaktadır. Bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kavun ve karpuz özellikle bölgenin en meşhur noktalarından biridir. Tarım alanında yapılan çalışmalar sayesinde bölge bahar ve yaz aylarında yoğun ilgi görmeye devam etmektedir.

Yenikent Nakliyat Hizmeti

Farklı nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacı duyanlar için Ankara Yenikent nakliyat firması olarak bölgede hizmet vermekteyiz. Taşınma öncesinde yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek istediğiniz tarihte sorunsuz şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız yıllardır bu alanda aralıksız olarak devam ettirmiş olduğu çalışmalarla elde etmiş olduğu deneyimlere bağlı kalarak profesyonel şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede taşınma işlemini sizin adınıza sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kirada oturanlar için taşınma süreci her zaman zorlu olmaktadır. Şehiriçi ya da şehirlerarası taşınacak olanlar için özellikle bu süreçte yaşanabilecek her türlü problemi ortadan kaldırmak adına alanında uzman ekip ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından itinalı şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında tamamen müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almanız için her geçen gün çalışmalarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Yenikent Eşya Taşıma

Yenikent Evden Eve Taşıma

Bulunduğunuz adresten yeni taşınacağınız adreste kısa sürede teslim edilecek olan eşyalar için Ankara Yenikent evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirler. Belirlenen adrese yönlendirilecek olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak eşyaların kısa süre içerisinde taşınabilmesi için en uygun ambalajlar ile ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Bu sayede tek tek paketlenecek olan eşyalar taşınır duruma getirilmektedir.

Ambalajlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından eşyalar evden çıkartılarak ekibimiz tarafından araçlara yüklenmektedir. Yapılacak olan her işlem için yeterli sayıda ekibin yönlendirilmesini sağlıyoruz. Bu sayede herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kısa süre içerisinde taşınma işlemini tamamlıyoruz. En içerisinde bulunan bütün eşyaların ambalajlanması için uygun ambalajlar kullanmaktayız. Mobilyaları daha az yer kaplaması ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için demonte taşıma işlemi yapmaktayız.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Kalite standartlarımız dahilinde gerçekleştirilecek olan her çalışmada müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Ankara Yenikent ve çevresinde profesyonel hizmet almak isteyenler için firmamız kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Yapılacak olan her talep doğrultusunda kısa süre içerisinde taşıma işlemine başlamaktadır. Bu sayede Yenikent nakliyat firmaları arasında özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Deneyimli ekibimiz tarafından yapılacak olan her çalışma sırasında gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Bu sayede sizleri rahatsız etmeden ve etrafı dağıtmadan düzenli bir şekilde eşyaların hazırlanması ve taşınması sağlanmaktadır. Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek günümüz teknolojisi ile birleştirmekteyiz. Bu sayede asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma gibi pek çok farklı hizmet seçeneğimiz üzerinden taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız.

Yenikent Ankara Evden Eve Nakliyat

En İyi Yenikent Nakliyecileri

Kalitemiz her zaman farkımız olmuştur. Her geçen gün daha iyi hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Şehiriçi ya da şehirlerarası taşınacak olanlar Yenikent nakliyecileri arasında yer almakta olan firmamıza iletişim bilgileri üzerinden kolayca ulaşabilirler. İletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız her talep değerlendirilerek kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Bu sayede sizin için sorun olan nakliyat çalışmaları firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

Nakliyat konusunda yapılacak olan incelemeler sırasında ekibimiz en uygun seçeneği belirlemektedir. Özellikle evin konumu, eşyaların durumu ya da dairenin bulunduğu kat sayısı gibi pek çok farklı ayrıntının göz önünde bulundurulması ile yapılacak olan değerlendirmeler sonrasında en uygun nakliyat seçeneğe belirlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde binadan çıkartılması ve yeni adresinize ulaştırılması sağlanmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için en uygun ambalajların kullanımı ile ambalajlama çalışması yapmaktayız.

Şehiriçi Nakliyat Çalışmaları

Yeni kentte ikamet etmekte olan ve Ankara’da farklı bir adrese taşınmayı düşünenler için en kısa sürede taşınma işlemini tamamlamaktayız. Aynı gün içerisinde taşıma işlemi tamamlanmaktadır. Bunun için yeterli sayıdaki ekibin yönlendirilmesini sağlamaktayız. Her aşamayı kontrol ederek sizin için her durumda kaliteli ve güvenilir hizmet sağlıyoruz. Demonte olarak taşınmış olan mobilyalar araç içerisinde daha az yer kaplamaktadır. Bunun yanı sıra teslimat sırasında yapılacak olan montaj çalışmaları sayesinde kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Günümüz teknolojisinden faydalanmakta olan firmamız yapılacak olan çalışmalar için en uygun ekipmanları kullanmaktadır. Bu sayede ambalajlama, taşıma, teslimat işlemleri daha kolay şekilde yapılmaktadır. İhtiyaç duyacağınız her durumda Yenikent nakliyat şirketleri arasından yapacağınız tercihlerde firmamızın farkını yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz çalışmalarımız sayesinde fiyat bilgisi almak isteyenlerin taleplerini karşılayarak kısa sürede değerlendirmenin tamamlanmasını sağlamaktayız. İhtiyaç söylüyoruz her durumda bizlere ulaşım sağlayarak yapacağınız talepler sayesinde en kısa süre içerisinde ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Adresinize yönlendirilecek olan uzman ekibimiz kontrolleri sağladıktan sonra tarafınıza bilgi vermektedir. Bu sayede sizler için en uygun nakliyat seçeneğini belirleyerek taşıma işleminin yapılmasını sağlamaktadır.

Canlı Destek Hizmeti

Nakliye çalışmalarımız konusunda bilgi almak ya da farklı konularda değerlendirme yapmak isteyenler için canlı destek hizmeti sağlamaktayız. Destek hattımız üzerinden gerekli olabilecek her durumda bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılacak görüşmeler doğrultusunda ekibimiz sizlere yardımcı olarak merak ettiğiniz konularda ayrıntılı bilgi almanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda profesyonel hizmet alabilmeniz için yapacağınız taleplerin kaydedilmesini sağlayarak kısa süre içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Yenikent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyat teklifi talebinde bulunmanız durumunda yapılacak değerlendirmelerle kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Firmamız en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Bölgede özellikle ihtiyaç duyduğunuz her durumda en iyi fiyat seçeneklerinden faydalanarak nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktayız. Fiyat hesaplama işlemleri sırasında pek çok farklı ayrıntı göz önünde bulundurulmaktadır. Bu doğrultuda yapılacak değerlendirmelerle Yenikent nakliyat için en uygun fiyatları belirleyerek profesyonel hizmet almanızı sağlamaktayız.

Ekibimiz tarafından belirlenen fiyatların onaylanması durumunda nakliyat çalışmalarına başlamaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan ambalajlama çalışmalarının ardından araçlara yükleme işlemi yapılmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalar belirlenen yeni adrese ulaştırılmaktadır. Daha sonrasında ekibimiz tarafından araçtan indirilerek yeni adresinize teslim edilmektedir. Teslimat sırasında demonte olarak taşınmış olan mobilyaların montajı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Gerekli kontrollerin tamamlanmasının ardından hizmetimiz bu noktada tamamlanmaktadır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Çilek Sk. No:6 / Posta Kodu 06946/ Sincan / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Yenikent Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap